Товар – це основа будь-якої комерційної компанії. Сьогодні всі знають, що вести облік товарів підприємства можна різними способами. Але операцій з товаром дуже багато – це і вступ, і повернення постачальникам, продаж та повернення від покупців, переміщення, списання, оприбуткування надлишків. Періодично потрібно проводити інвентаризації для виявлення надлишків та недостачі. Зошит і Excel з цим вже не справляються.

Але невеликі торгові підприємства досі не поспішають автоматизувати свій облік. І їх можна зрозуміти! Як і з будь-яким складним інструментом, з автоматизованою системою треба розбиратися і навчатися. Не кожен підприємець має на це вільний час. Що ж, вам належить переконатися, що не все так погано. Просто потрібно впорядкувати процес.

Чи це не мрія кожного бізнесмена? Можемо вас привітати: до її втілення вас відділяє лише один крок. Але перш дамо слово підприємцю, який вже зробив цей крок.

Пошуки автоматизованого рішення

Представляємо: Катя Грідіна-Бут, Київ, магазин моментальної фотографії: ретро-камери, Polaroid, Fuji та інші марки моментальних камер, а також касети до них.

Все починалося півтора роки тому з інтернет-магазину, який з лютого 2013 відкрився і в офлайні. Розширення продажів і асортименту призвело до необхідності відмовитись від ведення обліку в Excel і пошуків більш продуктивних інструментів. Зростання компанії призводить до автоматизації. Це давно стало аксіомою.

Катя Грідіна-Бут: «Коли 5 товарів – це легко,а коли 125 – вже не дуже. З розвитком і зростанням магазину нам знадобилося автоматизоване рішення для обліку товарів і продажів, щоб все синхронізувати і проводити аналітику продажів. Це дозволило нам зрозуміти, що ми продаємо більше або менше, і де? яка? маржа».

Початок співпраці

Катін друг порадив сервіс workabox І співпраця почалося. Процес переходу на автоматизовану систему виявився дуже простим. За два дні внесли залишки і почали працювати. Для освоєння технології та навчання знадобився тиждень. Якщо виникало питання щодо будь-якої функції, воно вирішувалося дуже оперативно . Техпідтримка виявилася на високому рівні. Катя оцінила її роботу на «5+».

workabox дозволяє вести статистику завдяки вбудованим інструментам, це рішення створене спеціально для того, щоб власник, директор або менеджер міг робити усвідомлені маркетингові кроки. У workabox існує можливість формування балансових та фінансових звітів, а також звітів по інших типах даних: продажам, руху товарів, залишкам, поверненням і т.д. Всі можливості workabox допомагають приймати відповідні управлінські рішення.

Катя Грідіна-Бут: «Автоматизація дозволяє чітко бачити рух товару і на який товар в даний момент є попит. Якщо частіше купують який-небудь тип касет або камер, то на нього робиться упор. Крім того, я можу чітко бачити, наскільки варіюється різниця між ціною і собівартістю. Як змінюється прибуток залежно від ціни закупівлі. Наприклад, в кінці місяця ми зробили звіт і побачили наступне. У вересні ми закуповували камери певного типу на кілька відсотків дорожче. При більшій, ніж у серпні кількості продажів, прибуток у нас виявився на тому ж рівні. Ми зрозуміли, що в жовтні ми за такою ціною купувати не будемо. Щоб в Excel сформувати подібні звіти, знадобиться набагато більше часу і сил. А тут ти все отримуєш в 2 кліка».

«Хмарне» рішення

Все більше підприємств використовують хмарні сервіси, звільняючись від традиційних IT-рішень. Це дає можливість, наприклад, контролювати прибуток вашого магазина, рух товарів, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі, де є підключення до Інтернету. workabox повністю відповідає сучасним тенденціям розвитку бізнесу. Максимально зрозумілий і доступний середньому користувачеві ПК. Працювати з ним легко, доступно і безпечно. Як для невеликого магазину, так і для розгалуженої ритейл мережі з безліччю складів, workabox поєднує в собі безліч можливостей за оптимальну ціну.

Гнучкість і масштабованість

Катя Грідіна-Бут: «Наскільки я бачу, сервіс пристосований на даний момент не під малий бізнес, а, швидше, під середній і великий. Але в кожному разі для нас навіть у такому вигляді система дуже корисна, ефективна і приносить свої результати. Адже будь-який магазин, залежно від величини, – це 10, 50 або 100 полиць. Кожна полиця – це маленька торгівельна точка. Можна легко масштабувати цей процес. Зрозуміло, є певні нюанси і якісь компоненти не можна просто взяти і мультиплікувати, але в кожному разі все починається з малого».

Головне – почати і в реальному часі ви зможете відслідковувати всі зміни, що відбуваються з товарними запасами компанії по самим різним параметрам.

У вас є можливість відвідати магазин моментальної фотографії, поспілкуватися з Катею Грідіною-Бут і поставити їй запитання щодо сервісу workabox.

Для цього натисніть на кнопку «Хочу спробувати» і ми негайно зв’яжемося з вами.

Якщо вам цікавий даний кейс/рецепт і ви хочете застосувати його на практиці просто натисніть на паосилання

Джерело: workabox.ua

You may also like

Leave a reply