Дослідження впливу небесних тіл на характер, поведінку та долю людини має багатовікову історію. Астрологічні прогнози продовжують мати численних прихильників, оскільки ідея про те, що зірки можуть передбачати сприятливі події, залишається надзвичайно привабливою.

Незалежно від вашого ставлення до астрології, фахівці VARUS.UA пропонують інноваційний підхід до традиційного гороскопу – коктейльний гороскоп, де для кожного знаку зодіаку підібрано оптимальний алкогольний напій.

Овен

Енергійні та наполегливі Овни часто характеризуються як лідери, бунтарі та ідеалісти. Цей знак зодіаку є утіленням активності, наполегливості та відваги. Такому яскравому поєднанню неодмінно знадобиться коктейль, який підкреслить найкращі якості Овна. Пропонуємо на цю роль Дюарс Хайбол — улюблений коктейль шотландців на основі кокосового сиропу та віскі White Label Dewar’s.

Телець

Терплячість, наполегливість, практичність — ці риси зазвичай приписують Тельцям. Вони полюбляють стабільність та навіть можуть здатись декому консервативними. Цьому знаку зодіаку пасуватиме старий добрий коктейль Old Fashioned, на який завжди можна покластись. Для найкращого смаку рекомендуємо вибирати за основу бурбон Bulleit.

Близнюки

Сам знак Близнюки натякає, що у людині, народженій під ним, криється дві особистості. Тому Близнюкам притаманна гнучкість, адаптивність, але іноді — непостійність та легковажність. Найкращі якості цього знаку втілені у коктейлі Aperol Spritz на основі аперитиву Aperol.

Рак

Про людей, народжених під цим знаком, кажуть, що вони готові стояти горою за своїх близьких. Для Раків важливо відчуття емоційної прив’язаності, любов та емпатія. Цьому знаку зодіаку найкраще підійде щось приємне та знайоме, наприклад, коктейль Мохіто. Найкращою основою для цього напою стане ром White від Captain Morgan.

Лев

Харизматичні та гучні Леви — яскраві представники вогняних знаків зодіаку. Наділені одночасно і лідерськими якостями, і креативністю, Леви здатні запалити своїм вогнем всіх навколо. Та навіть їм іноді не завадить охолонути, а найкращий коктейль для цього — М’ятний джулеп на основі класичного віскі Jim Beam.

Діва

З-поміж усіх знаків зодіаку Діви, мабуть, найбільше прагнуть до досконалості та постійного розвитку. Вмотивовані та цілеспрямовані, люди Діви водночас цінують комфорт та елегантність. Тож їм неймовірно пасуватиме коктейль Маргарита — з одного боку простий, а з іншого — елегантний та завжди доречний, до будь-якого приводу та сезону.

Терези

Знак зодіаку Терези зазвичай характеризують як миролюбний, збалансований та справедливий. Люди цього знаку прагнуть гармонії та тяжіють до компромісів, водночас можуть бути дещо нерішучими. Аби додати впевненості у рішеннях, пропонуємо Терезам обрати коктейль Мартіні тонік — ідеально збалансований солодко-гіркуватий напій оптимальної міцності на основі вермуту Martini Bianco.

Скорпіон

Вважається, що люди, народжені під знаком Скорпіону, вирізняються наполегливістю, прямолінійністю та пристрасністю. Тож, мабуть, не існує кращого коктейлю для них аніж Куба Лібре — такого ж прямолінійного, солодкого, але з гіркуватістю, як і самі Скорпіони. А пікантних ноток коктейлю додасть культовий ром Bacardi Spiced.

Стрілець

Серед усіх знаків зодіаку саме Стрільців зазвичай називають найбільш активними та енергійними. Відкриті до нових знайомств та відчуттів, вони часто не можуть всидіти на одному місці та постійно знаходяться у пошуках пригод. Такому знаку пасуватиме щось з таким самим вайбом, наприклад, шипучий та свіжий Джин Фіз на основі джину Tanqueray.

Козеріг

Амбітні та наполегливі люди Козероги асоціюються зі структурністю, честолюбством та відповідальністю. Тож не дивно, що в людину з такими рисами характеру дуже легко закохатись. А якщо врахувати, що Козероги народжуються у розпал зими, підходящий коктейль напрошується сам собою! Це — Морозний Краш, коктейль на основі алкогольного напою зі смаком журавлини від Finlandia.

Водолій

Найчастіше Водоліїв відзначають як креативних людей, які славляться оригінальним мисленням, відкритістю до інновацій та непередбаченістю. Отже, і коктейль для такого знаку зодіаку має бути відповідним. Під цей опис чудово підходить Сангріта — оригінальний фруктово-овочевий коктейль, який залишає по собі незабутні відчуття завдяки краплинці соусу Табаско. Відмінною основою для цього напою стане текіла  Reposado Jose Cuervo.

Риби

Риби — чуттєві та емоційні, мають відмінну інтуїцію та нерідко виявляються творчими особистостями. Коктейль для Риб має бути таким самим оригінальним, як і сам знак Зодіаку, і неодмінно повинен викликати незабутні емоції. Під цей опис якомога краще підходить Тікі Тундра — тропічний коктейль з яскравим цитрусовим смаком та нотками базиліку. Для основи цього напою найкраще обрати лікер Volare Blue Curacao.

Ну що ж, коктейльний гороскоп пропонує дійсно унікальний спосіб поєднати ваш знак зодіаку з напоєм, який підкреслить ваші найкращі якості. Від Дюарс Хайбол для енергійних Овнів до Тікі Тундра для чуттєвих Риб — кожен коктейль підібраний так, щоб максимально відповідати характеру вашого знаку зодіаку. Пам’ятайте про відповідальне споживання алкоголю і відкривайте для себе нові смаки за доступною ціною разом з VARUS.UA.

You may also like

Comments are closed.