Проект «Підприємницький університет» запустив традицію на створення стартапів серед молоді та студентів. Пілот стартував у вересні минулого року. На 1-му етапі проєкту в 76 університетах України запровадили освітній предмет «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами».

Ініціатива Мінцифри, мережі стартап-інкубаторів YEP, МОН, Українського фонду стартапів, за сприяння Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

В рамках ініціативи «Підприємницький університет» найкращі 10 студентських команд із понад 120 учасників представили свої стартап-ідеї 18 лютого актуального року року.

До складу журі, які обирали найкращих, увійшли: Андрій Ремізов (Дія.Бізнес), Олеся Залуська та Карен Ісаакян (Програма USAID КЕУ), Леся Севрук та Ігор Маркевич (Український фонд стартапів), Анастасія Овчаренко (компанія Genesis).

Журі зупинилися на студентському стартапі Memoria, викладацькому Warm Wall і проєкті OK Town.

  • Memoria (Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова) — галерея спогадів
  • Warm Wall (проєкт викладачів, Дніпровський національний університет ім. Гончара) — енергоактивна система кондиціонування та опалення на базі нових технологій будівництва, альтернативних джерел енергії та її накопичення в сезонних теплових акумуляторах
  • OK town! (Сумський державний університет) — оптимізована онлайн-платформа (платформа електронної комерції) для надання послуг у сфері туризму, екскурсій і вражень.

Переможців запросили до інкубаційної програми YEP!Starter та подарували поїздку на інноваційну конференцію Startup Day до Естонії (25-27 серпня 2021-го).

Переглянути подію на Facebook-сторінці YEP.

За матеріалами прес-офісу Мінцифри

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку можуть придбати за державною програмою пільгової іпотеки єОселя приватні будинки, таунхауси та дуплекси

Відтепер клієнти ПриватБанку зможуть придбати в іпотеку приватні будинки, дуплекси і таунхауси за державною програмою ...

Leave a reply