Курс Віри Романової про реінтеграцію військових до бізнесу – це дводенний інтенсив на якому HR спеціалісти та власники бізнесу знайдуть відповіді на найбільш хвилюючі питання, а саме:- як можна трансформувати військові навички для користі бізнесу та підготувати компанію до такої інтеграції.

– як створити правильну атмосферу в колективі та сприяти єдності і співпраці всіх його членів?

– як знизити ризики та побудувати стратегію залучення ветеранів саме до свого бізнесу?

Віра Романова, українська науковиця у сфері психології та нових економік. Засновниця та CEO компанії METHOD4U. Експертка по розробці та впровадженню управлінських інновацій в бізнесі, стартапах, кандидат психологічних наук, практикуючий психолог, в минулому викладачка факультету психології КНУ імені Тараса Григоровича Шевченка і лекторка авторського курсу в Стенфорді.

Віра 17 років працювала директоркою з персоналу у великих компаніях від банкової сфери до виробництва, а також бізнес-тренеркою і консультанткою перших осіб, зокрема міського голови Амстердаму. В 2015 році була представницею України в ПРООН з питань людей у складних життєвих ситуаціях і з того ж року активно співпрацювала з ветеранами та їх сім’ями.

Курс “Соціальна адаптація та реінтеграція ветеранів у компанії” розвіє міфи та стереотипи, які можуть заважати компаніям активно залучати ветеранів до співпраці, а також покаже ефективні методики побудови міцних колективів.

Дати проведення курсу:

  • 10.07 (середа) 15:00 – 18:00
  • 12.07 (п’ятниця) 15:00 – 18:00

Запис на курс доступний за посиланням на сайті: https://veterans.method4u.org/

Курс проводиться за підтримки:

  • Центру виживання та спецпідготовки “SEAL”, Європейської Бізнес асоціації EBA,
  • Платформи для пошуку професіоналів Robota UA, та всеукраїнської радіостанції Перець FM.

You may also like

Comments are closed.