Vodafone Україна розпочала п’ятий відбір на навчання у школі по підготовці фахівців з Data Science.

Старт навчання заплановано на 16 січня 2024 року.

Vodafone Big Data Lab – це комплексний інтенсивний курс з підготовки data science спеціалістів, який передбачає вивчення фундаментальних математичних дисциплін, доменну експертизу і практику з реальними великими даними Vodafone.

Навчання триватиме шість місяців і складається з десяти взаємопов’язаних модулів, за кожний з яких відповідає окремий ментор з міжнародною кваліфікацією.

Курс допоможе слухачам отримати теоретичні знання і практичні навички, достатні для старту кар’єри в data science.

Наприкінці навчання студенти виконують великий фінальний проект від бізнес підрозділу Vodafone Україна, який базується на реальних великих даних і піде у портфоліо.

Навчання проводиться тричі на тиждень в реальному часі онлайн. Лекції записуються і доступні для повторного перегляду. Студенти можуть консультуватись з менторами на лекціях, в LMS системі чи мессенджерах.

Розмір групи 20-25 осіб.

Відбір містить такі етапи:

– подача заявки на сайті bigdatalab.com.ua

– проходження тестів на визначення рівня підготовки кандидата

– проходження співбесіди для загальної координації і визначення мотивації

– отримання запрошення на навчання

Після проходження відбору кандидатам можуть запропонувати пройти підготовчий курс для підвищення рівня підготовки.

Старт підготовчого курсу 21 листопада 2023 року.

Старт основного курсу 16 січня 2024 року.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 17 країнах та має партнерські угоди з операторами 46 країн. Станом на 30 вересня 2023 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 21 мільйону користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 160 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці:www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 3 кварталі 2023 року перевищили 40,6 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,2 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

You may also like

Comments are closed.