Продається бізнес з надання послуг агропідприємствам з професійного внесення добрив. Компанія спеціалізується на внесенні безводного аміаку, який має низку переваг в порівнянні з іншими видами азотних добрив. Серед них: висока економічна ефективність – здешевлює вартість польових робіт до 47%; концентрованість – концентрація азоту в добриві досягає 82%; стійкість; біодоступність; точність; універсальність та ін.

До складу бізнесу входять:

  • Комплекс з внесення безводного аміаку: трактор Challenger 765D з культиватором Blu-Jet (робоча ширина – 13 м), транспортна ємність – Мacfield (об’єм – 7,3 м3)
  • Комплекс з внесення безводного аміаку: трактор Challenger 775 Е з культиватором Blu-Jet АТ-5000 з робочою шириною 14,6 м, дві транспортні ємності (об’ємом 5,8 м3 та 5,3 м3)
    Культиватори обладнані системами виливу Мicrotrack та доохолоджувачами Сontinental під рідкі продукти, що забезпечує можливість внесення безводного аміаку при недостатньому зволоженні, а також при нульовому обробітку ґрунту.
    Комплекси мають всі можливості для переобладнання, що цілком забезпечить внесення в ґрунт будь-яких інших видів рідких добрив.
  • Автотранспорт.
  • Напрацьована технологія роботи.
  • Клієнти та постачальники.
  • Дозвільна документація.

Бізнес має перспективи розвитку. Безводний аміак можна використовувати на всіх видах сільгоспкультур, які вирощуються в Україні.

Докладніше тут: http://www.agbiz.kiev.ua/sellers.php?action=zoom&item=7085.

You may also like

Comments are closed.