Microsoft оприлюднила деталі наступного релізу – Office 2021. Продукт містить не лише застосунки, але й підписний хмарний сервіс Microsoft 365.

Розрахований на користувачів, яким, з причини поганого зв’язку чи відсутності з’єднання з Інтернетом, не вдається реалізувати повні хмарні функції Microsoft 365.

Реліз підвищить продуктивність застосунків пакету. З’являться нові спеціальні функції доступності і темний режим у Word, який дозволить економити електроенергію при роботі на ноутбуці чи зменшити яскравість на екрані за умов низького освітлення.

Вдосконалення в Excel спростять роботу з електронними таблицями.

Динамічні масиви доповнять аналітичні можливості Excel. Зазвичай результати розрахунків за вбудованою формулою стискаються в одну клітинку, що може створювати проблеми форматування для складних бізнес-обрахунків, які повертають кілька результатів. Динамічні масиви автоматично організують результати в окремі ланки для економії часу.

XLOOKUP дозволяє шукати дані в одному рядку, а не у всій електронній таблиці. Це нововведення корисне у складних документах з великим числом схожих елементів. Користувач може знайти рядок прейскуранту з назвою потрібної деталі авто, а потім – використати XLOOKUP, аби швидко перейти до ланки з інформацією про ціну.

Office 2021 вийде у кількох варіатах. Ціни на версії для споживачів і малого бізнесу зостануться ті самі, що в актуального релізу, а корпоративні редакції планують запропонувати з десятивідсотковою надбавкою.

Інша зміна – це скорочення терміна підтримки для бізнес-клієнтів: Microsoft забезпечить Office 2021 програмними оновленнями протягом 5 років, замість минулих 7.

Office 2021 побачать користувачі вкінці актуального року. Наступна ітерація пакету – 2-га половина 2022-го.

За матеріалами КО

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *