Навесні 2021-го року планується старт месенджера для спільнот Kawoon. Над ним працює українська айті-компанія RiverSoft. Команда з восьми осіб (три розробника, дизайнер, менеджер, маркетолог, копірайтер, піар-менеджер). Ідея проекту належить Максиму Кучуру.

Проектований месенджер має вирішити проблему перенасичення текстових блогів і великих груп, властива для популярних платформ-конкурентів.

За рік розробники планують залучити мільйон користувачів.

В проект інвестували $100 000. Але заплановано залучити до кінця 2021 року півмільйона доларів.

Kawoon зараз на стадії розробки. Але вільний для завантажування (iOS і Android) і працює.

Головна ідея проекту – вирішити проблему великих спільнот у месенджерах. Існуючі платформи створювались з метою комунікації невеликого кола людей і не розраховані на подібний контент.

Точка входу у застосунок – перелік спільнот і блогів. Група надає комбінацію із стрічки та чату. Це для поділу постів і текстового флуду між собою.

Користувачі можуть особисто створювати спільноти, додавати користувачів, публікувати пости, приєднуватися в інші тематичні групи.

Публікації лайкати, коментувати. Пости в спільнотах тегуються. Основна комунікація відбувається в окремій закладці «Чат».

З’явиться можливість підписки на певний тег чи перелік тегів. Це вирішить проблему отримання сповіщень про важливі для користувача пости.

В планах – інтегрування можливості публікації контенту особистого блогу чи групи, як веб-сайт з можливістю індексації.

«Це важлива частина проекту. Ми вважаємо, що контент не повинен належати платформі. Він належить автору», – коментують RiverSoft.

Навесні 2020 Максим Кучур, CEO RiverSoft, звернув увану на постійний ріст користувачів в Telegram.

Але з причини великого обсягу інформації половина каналів зосталися непрочитаними. Флуд у групах не дозволяє вчасно побачити важливі повідомлення.

«Кількість каналів і пабліків в Telegram стала така, що опрацювати їх стало неможливо. І я став помічати, що деякі канали просто не встигаю читати. Та ж проблема була у багатьох моїх знайомих», – зауважує Максим Кучур.

Команда фокусується на студентських спільнотах. RiverSoft веде переговори  з українськими університетами, блогерами в Telegram. Застосунком зацікавилися студентські організації у Польщі.

За матеріалами AIN

You may also like

Leave a reply