IDS Ukraine, лідер ринку бутильованої води та напоїв, виробник відомих торгових марок “Моршинська” та “Миргородська”, здійснює цифрові інновації і трансформації з впровадженням Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations. В реалізації цього амбітного проекту IDS Ukraine допомагає OntargIT, технологічний партнер та лідер з впровадження Dynamics 365 Finance & Operations в Україні, що дозволяє забезпечити високий рівень експертизи та підтримки в процесі інтеграції.

Заснована в 1996 році, IDS Ukraine вже майже 30 років успішно виробляє відомі бренди мінеральної води і розробляє та впроваджує інновації на своїх підприємствах: Моршинський завод мінеральних вод «Оскар», Миргородський завод мінеральних вод. До складу IDS Ukraine входять також  дистрибуційна компанія «ІДС», та оператор доставки води «ІДС Aqua Service», які забезпечують наявність продукції в торгівельних мережах та її доставку додому та в офіс. Компанія веде активну роботу, аби випереджати та формувати ринкові трансформації та зростаючі очікування споживачів, пропонуючи їм якісні, інноваційні, та трендові продукти. Ефективне управління на основі інновацій у продуктах, бізнес-процесах та сервісах забезпечило IDS Ukraine беззаперечне лідерство на ринку з часткою 40%. Вибір Microsoft Dynamics 365 підкреслює бажання компанії не тільки вдосконалити внутрішні процеси, але й зміцнити свої позиції на ринку за рахунок можливостей системи.

“У середині 2022 року, після ретельного огляду широкого переліку систем, включаючи як міжнародні, так і українські розробки, ключовими критеріями вибору для нас стали наявність української локалізації та локального партнера. Після аналізу відкинули невеликі локальні вендори та деякі інші системи через відсутність локального партнера, недостатнього покриття наших потреб та високої вартості проекту. В результаті, було обрано  Microsoft Dynamics 365 як найкращий варіант, який передбачає його масштабованість до потреб зростання компанії, повний набір функціоналу, наявність локалізації, модуля “Зарплата та кадри” для супроводу трьохтисячного колективу компанії на різних локаціях, а також присутність сертифікованих партнерів в Україні.” – поділився підходом вибору IT-інфраструктури Віктор Боровков, IT директор IDS Ukraine.

Співпраця з OntargIT, офіційним партнером Microsoft в Україні, передбачає детальну розробку стратегії впровадження ERP системи Dynamics 365 Finance & Operations та CRM функціоналу Dynamics 365 Sales і Dynamics 365 Customer Insights. Це масштабне впровадження охоплює всі компоненти бізнесу – як виробничих процесів, так і процесів продажу і взаємодії з клієнтами. Від моменту видобутку природньої мінеральної води до дистрибуції продукції та доставки кінцевому споживачу — кожен крок зазнає переосмислення та оптимізації, підвищуючи управлінську ефективність, швидкість операцій та покращуючи клієнтський досвід.

“У партнерстві з OntargIT, успіх клієнта – наша головна мета. Завдяки фокусу на впровадження виключно рішень Microsoft Dynamics 365, ми можемо використовувати набутий досвід для підтримки компанії будь-якої галузі. Ми прагнемо забезпечити IDS Ukraine не тільки передовою IT-інфраструктурою, але і повноцінним масштабованим рішенням, яке буде розвиватися разом з їхніми унікальними потребами та відповідати на актуальні виклики.” – поділився Володимир Свириденко, директор OntargIT.

Ця ініціатива є свідченням зобов’язань галузевого лідера IDS Ukraine перед своїми споживачами та партнерами, через забезпечення найвищої якості продукції та еталонного сервісу. Microsoft Dynamics 365 пропонує повний портфель сучасних ERP та CRM рішень для управління бізнесом, серед яких є Dynamics 365 Finance & Operations, Dynamics 365 Sales та Dynamics 365 Customer Insights. Це впровадження посилить конкурентні переваги компанії, необхідні для зміцнення ринкового лідерства у надзвичайно конкурентному сучасному бізнес-середовищі.

“Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations пропонує високий рівень захисту даних та широкий вибір функціональності, що дозволяє нашій команді налаштовувати кастомізовані рішення, відповідно до унікальних потреб кожного клієнта. Загалом, впровадження рішень Dynamics 365 дозволить IDS Ukraine здійснювати комплексне ефективне управління усіма бізнес-процесами в межах однієї інтегрованої системи. Масштабованість платформи задовольнить поточні цілі та потреби компанії, і її майбутні зростання та розвиток.” – додав Ігор Василенко, директор по консалтингу компанії OntargIT.

В компанії впевненні, що перехід на цифрову платформу Microsoft Dynamics 365 дозволить автоматизувати ключові бізнес-процеси, об’єднати всі підрозділи на єдиній платформі, та відкрити нові можливості для розвитку та зміцнення ринкового лідерства.

Про компанію IDS Ukraine

IDS Ukraine – українська група компаній, заснована в 1996 році Зараз є найпотужнішим національним виробником бутильованих вод, до складу якого входить Моршинський завод мінеральних вод “Оскар”, Миргородський завод мінеральних вод, дистрибуційна компанія “ІДС” та оператор доставки води “ІДС Аква Сервіс ”. Група компаній володіє торговельними марками «Моршинська», «Миргородська», «Аляска» та «Аква Лайф». З 2022 року IDS Ukraine здійснила успішний запуск новинок у принципово нових для себе ринкових сегментах: лінійка соковмісних напоїв «Лимонада» та енергетика «Воля» на основі натуральних соків та джерельної води.

IDS Ukraine є лідером ринку бутильованих вод і має значний вплив на формування і розвиток галузі. Загальна сума капітальних інвестицій, в тому числі у виробництво, за останні 5 років сягає 2,3 млрд грн. IDS Ukraine є найбільшим платником податків та зборів у галузі: 800 млн грн за 2023 р, що на 101 млн грн більше, аніж у 2022-му. Надає роботу 3 000 осіб і відіграє значущу роль для таких невеликих міст, як Миргород і Моршин, як основний роботодавець.

Від початку війни на потреби ЗСУ, ДСНС, лікарень, переселенців і мешканців деокупованих територій IDS Ukraine було передано продукції на більш, ніж 200 млн грн, а загальна сума благодійної допомоги перевищила 320 млн грн.

Про компанію OntargIT

OntargIT — консалтингова компанія, яка спеціалізується на розгортанні та підтримці передових хмарних рішень Microsoft для бізнесу на основі Microsoft Dynamics 365 і Power Platform. Компанія займається впровадженням та технічною підтримкою для бізнесу в Північній Америці, Європі та на Близькому Сході. OntargIT фокусується на клієнтах в виробничій і автомобільній галузі, державному секторі, галузі роздрібної торгівлі, дистрибуції, енергетики, професійних послуг та спеціалізованих індустріях.

OntargIT має статус Microsoft Gold Solutions Partner з 2009 року. Компанія надає експертизу, необхідну для того, щоб проекти з впровадження або міграції в Dynamics 365 принесли бажані результати для бізнесу.

You may also like

Comments are closed.