Іnnoware – партнер Microsoft із 23-річним досвідом впровадження і підтримки міжнародних ERP і CRM систем, а також Cloud-рішень і Альтернативна спілка автоматизаторів бізнесу (ACAБ), яка працює над створенням сильної української IТ спільноти, орієнтованої на роботу і подальше впровадження найсучасніших систем управління підприємствами від Microsoft, оголосили про підписання угоди про Стратегічне партнерство.

Основними цілями Партнерства є:

  • створення сприятливих умов для переходу українського бізнесу з російських облікових систем на рішення Microsoft і долучення вітчизняних підприємств до технологій, якими користуються у світовій бізнес-спільноті;
  • підтримка і розвиток українських IT компаній, які спеціалізуються на автоматизації бізнесу шляхом надання їм можливості впроваджувати рішення від Microsoft і допомоги у реалізації проектів та обслуговуванні клієнтів.

У рамках Партнерської угоди, для швидкого й безболісного переходу українських підприємств із російських облікових систем на рішення від Microsoft, команда Іnnoware, на базі ERP системи  Microsoft Dynamics 365 Business Central, розробила низку пакетних (попередньо налаштованих) рішень: IW Фінанси, IW Торгівля, IW Кадри та заробітна плата, що повністю відповідають вимогам українського законодавства і завдяки яким впровадження Dynamics 365 Business Central стало доступним для більшості підприємств малого та середнього сегменту. В найближчих планах, для українських користувачів, на базі СRM системи Microsoft Dynamics 365 Sales буде розроблено пакетне рішення IW Продажі.

АСАБ організована для розвитку української IT спільноти шляхом створення партнерської мережі для просування і впровадження у вітчизняних підприємствах сучасних і безпечних рішень від Microsoft.  Сьогодні у Спілці вже зареєстровано 50+ IT компаній, які займаються впровадженням систем для ведення обліку та управління підприємствами, і їх кількість продовжує активно зростати.

За словами Дмитра Попінако, СEO Innoware: «З початку повномасштабного вторгнення, ми отримували багато звернень, як від представників  українського бізнесу щодо заміни російських облікових систем на аналогічні рішення від Microsoft, так і від IT компаній, що спеціалізуються на впровадженні російського програмного забезпечення, і активно шукають для себе і своїх клієнтів інші, безпечні та сучасні рішення, що одночасно дадуть нові технологій і, відповідно, поштовх до розвитку та покращення ефективності. На стику цих запитів від бізнесу та IT-спільноти склалося наше Партнерство з ACAБ. Сьогодні, ми разом, даємо українському ринку унікальну пропозицію, завдяки якій найпоширеніша в світі ERP система Microsoft Dynamics 365 Business Central стала доступною для більшості  українських підприємств».

В’ячеслав Ющенко, директор Альтернативної спілки автоматизаторів бізнесу: «Завдяки партнерству з Innoware ми, в рамках Спілки, змогли зібрати професіоналів з автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку і впровадженні сучасних інформаційних рішень, розроблених на базі Microsoft Dynamics 365 Business Central, їх популяризації та ефективному використанні у різних галузях економіки. Об’єднуючи зусилля в цьому напрямку, ми сподіваємося напрацювати нові індустріальні рішення, які знайдуть попит як на українському, так і на світовому ринку і допоможуть нашій країні стати успішною і незалежною».

Інформація про  Innoware

23 роки Innoware допомагає компаніям у всьому світі впроваджувати інноваційні інформаційні системи управління бізнесом: надає послуги з впровадження та підтримки Microsoft Dynamics 365 (ERP, CRM), хмарних рішень Microsoft AZURE і всієї лінійки сервісів Microsoft 365, рішень для автоматизації бізнес-процесів на базі платформи Microsoft Power Platform і Power Automate.

Досвід компанії налічує понад 500 успішно реалізованих проектів на великих і середніх підприємствах, розташованих в Україні, Чехії, Великобританії, Швейцарії, Польщі, ОАЕ, Сербії, Молдові, США, Грузії, Казахстані, Руанді, Кенії, Латвії, Кіпрі.

Серед клієнтів такі відомі компанії, як Leoni, Ahmad Tea, Kernel, Ciklum, Zepter, Оболонь, Synevo, МетІнвест, UniCredit Bank, МАУ, Житомирський маслозавод «Рудь» та інші.

Інформація про Альтернативну спілку автоматизаторів бізнесу

Альтернативна спілка автоматизаторів бізнесу (АСАБ)  була створена з метою об’єднання спільних зусиль на шляху просування новітніх світових систем – програмних рішень для українських розробників та для створення сприятливих умов для експорту послуг з України. Адже генерування новітнього вітчизняного, експортно-орієнтованого цифрового продукту, який користується на світовому ринку ІТ послуг попитом, дозволить стабілізувати доходи галузі та відкриє нові можливості професійного розвитку вітчизняним фахівцям. IT сфера буде локомотивом розвитку країни.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Comments are closed.