Сервіс Dialogflow CX — частина пропозиції  Contact Center AI компанії Google відтепер є доступною для кожної організації, яка має наміри автоматизувати контакт-центри.

Віртуальні агенти з вбудованої бібліотеки  Dialogflow CX опрацьовують рутинні дзвінки, звернення у чаті. Персонал спілкується з клієнтами на найважливіші питання, які вимагають індивідуального підходу.

«Dialogflow CX вміє плавно і точно перемикатися  між темами, опрацьовувати додаткові питання, працювати на кількох каналах, аби зменшити втручання операторів людей. Створений для великих підприємств», — коментує Ентоні Пассемард, відповідальний у Google за продукт Conversational AI, і Шантану Місра (Shantanu Misra), продуктовий менеджер Dialogflow CX.

Фундамент сервісу Google – технологія Natural Language Understanding AI, яка допомагає віртуальним операторам розпізнати наміри людей та спількуватися з ними різними мовами.

Компанії можуть застосовувати інтуїтивний конструктор візуальних потоків, аби удосконалити діалоговий дизайн відповідно з потребами клієнтів, і тестувати, які взаємодії працюють ефективніше, зі збереженням якісного сервісу клієнтів.

За матеріалами КО

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Leave a reply