Qualcomm Technologies та Amazon сповістили про спільний проект, в рамках якого планують інтегрувати сервіс Alexa Custom Assistant з платформою Qualcomm Snapdragon Automotive Cockpit.

Нова система створена для підтримки OEM-виробників автомобілебудівельної галузі та постачальників рівня Tier-1 при формування налаштованих бортових розумних помічників. Пропонується як модуль розширення для комплекту розробника Alexa Automotive Software Development Kit.

Найближчим часом – на платформі третього і четвертого покоління Qualcomm Snapdragon Automotive Cockpit.

Alexa Custom Assistant створена на фундаменті технологій Alexa, адаптується під різні автомобільні бренди разом з командами «пробудження», голосовим супроводженням і функціоналом.

Рішення надається OEM-автовиробникам на умовах попередньої згоди у формі модуля розширення для для Alexa Automotive SDK і забезпечує доступ до технології голосового штучного інтелекту, зокрема, механізм пробудження Alexa за кодовим словом, розуміння розмовних голосових оборотів, переспрямування запитів і погодження дій відповіді, що дозволяє розробникам вибудовувати, пропонувати і підтримувати досвід  мовного управління без вагомих інвестицій.

У новій системі використовується платформа Snapdragon Automotive Cockpit Platforms разом з Qualcomm Smart Audio Platform і Qualcomm Voice Assist з функцією багатоканального притуплення ехо, шумів (echo cancellation noise suppression, ECNS) і швидким доступом до сервісів Alexa, навіть, якщо у салоні одночасно розмовляють кілька осіб.

Система використовує технологію ідентифікації за голосом і подавлення зонових перешкод для персонального налаштування голосового помічника.

Новий функціонал може бути реалізований через сервіси Qualcomm Car-to-Cloud з їх унікальним комплектом Soft SKU, що уможливлює для автовиробника і постачальника рівня Tier-1 оновитися з переходом на нове рішення Alexa Custom Assistant в безпровідному режимі. Сервіс Qualcomm Car-to-Cloud для своєчасного оновлення систем у салоні, інтегрованих засобів опрацювання, передавання інформації, гнучкий підхід розблокування функціоналу після розгортання.

За матеріалами КО

You may also like

Leave a reply