Qualcomm Technologies та Amazon сповістили про спільний проект, в рамках якого планують інтегрувати сервіс Alexa Custom Assistant з платформою Qualcomm Snapdragon Automotive Cockpit.

Нова система створена для підтримки OEM-виробників автомобілебудівельної галузі та постачальників рівня Tier-1 при формування налаштованих бортових розумних помічників. Пропонується як модуль розширення для комплекту розробника Alexa Automotive Software Development Kit.

Найближчим часом – на платформі третього і четвертого покоління Qualcomm Snapdragon Automotive Cockpit.

Alexa Custom Assistant створена на фундаменті технологій Alexa, адаптується під різні автомобільні бренди разом з командами «пробудження», голосовим супроводженням і функціоналом.

Рішення надається OEM-автовиробникам на умовах попередньої згоди у формі модуля розширення для для Alexa Automotive SDK і забезпечує доступ до технології голосового штучного інтелекту, зокрема, механізм пробудження Alexa за кодовим словом, розуміння розмовних голосових оборотів, переспрямування запитів і погодження дій відповіді, що дозволяє розробникам вибудовувати, пропонувати і підтримувати досвід  мовного управління без вагомих інвестицій.

У новій системі використовується платформа Snapdragon Automotive Cockpit Platforms разом з Qualcomm Smart Audio Platform і Qualcomm Voice Assist з функцією багатоканального притуплення ехо, шумів (echo cancellation noise suppression, ECNS) і швидким доступом до сервісів Alexa, навіть, якщо у салоні одночасно розмовляють кілька осіб.

Система використовує технологію ідентифікації за голосом і подавлення зонових перешкод для персонального налаштування голосового помічника.

Новий функціонал може бути реалізований через сервіси Qualcomm Car-to-Cloud з їх унікальним комплектом Soft SKU, що уможливлює для автовиробника і постачальника рівня Tier-1 оновитися з переходом на нове рішення Alexa Custom Assistant в безпровідному режимі. Сервіс Qualcomm Car-to-Cloud для своєчасного оновлення систем у салоні, інтегрованих засобів опрацювання, передавання інформації, гнучкий підхід розблокування функціоналу після розгортання.

За матеріалами КО

You may also like

Новини компаній

Українці, що постраждали від війни, зможуть отримати допомогу від чеської гуманітарної організації «Людина в біді» через ПриватБанк

ПриватБанк розпочинає виплати фінансової допомоги від чеської гуманітарної організації «Людина в біді». Програма багатоцільової грошової ...

Leave a reply