Співробітники Vodafone, які відзначають не тільки День працівників радіо, телебачення та зв’язку, а й – цього року – 30-річчя компанії на українському ринку, вирішили відзначити цю дату не святковими акціями, а допомогою тим, хто потребує підтримки у складні часи.

Команда українського Vodafone передала 3 000 000 гривень на користь дітей, які втратили одного або обох батьків внаслідок бойових дій. 300 дітей отримали першочергову фінансову допомогу та 90 дітей отримали гаджети – планшети та ноутбуки відповідно до віку дітей для дистанційного навчання.

Проєкт задля забезпечення фінансової підтримки та доступу до освіти дітей із соціально вразливих категорій та дітей ВПО реалізований спільно з благодійним фондом “Діти Героїв”.

Допомогу отримали діти з різних куточків України: Харківської, Вінницької, Волинської, Дніпровської, Житомирської, Запорізької, Одеської, Сумської та Хмельницької областей.

Vodafone продовжує допомагати населенню

Загалом, з березня 2022 року компанією Vodafone було надано безкоштовних гаджетів та послуг на суму 1,54 млрд гривень. І ще 152 млн гривень перераховано на різні соціальні та гуманітарні потреби (покупка машин швидкої допомоги та медичного обладнання, будівництво укриттів для шкіл, гуманітарні конвої, матеріальна допомога дітям загиблих військових, підтримка студентів, передача комп’ютерної, IT та іншої техніки). Так само компанія долучається і до спільних проєктів, принаймні встановлення альтернативних систем обігріву для пологових будинків в рамках проєкту «Ліга тепла» (https://www.ligatepla.com.ua/). В підтримку мережі та забезпечення її роботи в умовах воєнних дій та блекаутів наразі проінвестовано понад 7,4 млрд грн.

Нещодавно Vodafone забезпечив постійним доступом до занять онлайн 5000 українських школярів. Компанія оснастила SIM-картами з передплаченим на один рік 4G-інтернетом 5000 планшетів для навчання, які отримали українські школярі. Проєкт реалізовано спільно з благодійним фондом BGV у партнерстві з німецькою благодійною організацією #WeAreAIlUkrainians і міжнародною організацією Plan International.

5000 дітей отримали гаджети безкоштовно. Серед них — діти з інвалідністю, з багатодітних, малозабезпечених і неповних сімей, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 17 країнах та має партнерські угоди з операторами 46 країн. Станом на 30 вересня 2023 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 21 мільйону користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 160 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці:www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 3 кварталі 2023 року перевищили 40,6 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,2 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про БФ «Діти Героїв»

БФ «Діти Героїв» допомагає дітям, які втратили одного чи обох батьків внаслідок повномасштабного вторгнення рф. Фонд надає психологічну, гуманітарну та юридичну підтримку, сприяє освіті та розвитку дітей до їхнього повноліття. Програми та проєкти фонду базуються на індивідуальному підході до кожної дитини з метою забезпечення їх унікальних потреб.
Станом на листопад 2023 року під опікою фонду перебуває 7000 дітей.

Допомогти дітям Героїв можна на сайті фонду

You may also like

Comments are closed.