Розпочатий у квітні 2024 благодійний збір ПриватБанку та фонду «Повернись живим» триває. Українці вже перерахували 7 мільйонів гривень для Школи підготовки спеціалістів безпілотних авіаційних комплексів «Ятаган». ПриватБанк вирішив додатково підтримати ініціативу і перерахував 3 мільйони власних коштів, а отже, перші 10 мільйонів зібрано!

Загалом мета благодійного збору –  33 000 000 гривень. Кошти, які перераховують меценати,  спрямовують на будівництво та обладнання школи «Ятаган» у структурі Сухопутних військ ЗСУ.

Захисники проходитимуть фахове навчання, здобуваючи військову спеціальність зовнішнього пілота-оператора БпЛА. Школа готуватиме близько сотні фахівців щомісяця, а на кінець року — втричі більше.

Зібрані кошти спрямовуються на встановлення та облаштування модульних навчальних класів, трас для польотів і відпрацювання сценаріїв бойової роботи, майстерні з ремонту БпЛА, закупівлю тренувальних бортів тощо.

Підтримати збір можна, зробивши донат на спеціальній сторінці збору або за допомогою будь-якого із сервісів ПриватБанку: в меню «Добро» в Приват24, меню «Благодійність» в банкоматах та терміналах самообслуговування та через сайт dobro.privatbank.ua.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Comments are closed.