ПриватБанк та Renault запустили в Україні спільну кредитну програму для придбання автомобілів провідної французької марки авто. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, нова партнерська програма дає можливість українцям отримати авто в кредит без зайвої бюрократії та на вигідних умовах, а банку розвивати ринок автокредитування на платформі сучасних технологічних рішень.

“Renault -добре знаний автомобільний бренд  в Україні, тому ми раді оголосити про запуск нової партнерської програми кредитування для фізичних осіб, що робить для українців придбання надійного автомобіля більше зручним та вигідним, – відзначив Дмитро Мусієнко. – Для цього ми впроваджуємо на ринку нові технологічні рішення –   для оформлення кредиту клієнтам банку тепер потрібен мінімальний набір документів, рішення про видачу кредиту банк ухвалює за лічені хвилини, а керувати кредитною програмою можна онлайн через Приват24”.

Купити одну з моделей Renault за умовами програми з авансом від 20% тепер можна у Приват24, на сайті чи у відділеннях ПриватБанку. Для цього треба вибрати свій автомобіль серед модельного ряду Renault, подати заявку банку та дочекатися 2 хвилини на рішення про погодження кредиту. При купівлі авто в кредит, наприклад Renault Duster вартістю 713 200 грн на 5 років, щомісячний кредитний платіж становить від 7 472 грн.міс.

Серед переваг нової програми ПриватБанку та Renault  – знижена процентна ставка протягом перших 24 місяців, відсутність нотаріального завірення договору застави, можливість дострокового погашення кредиту в будь-який момент та внесення платежів через Приват24, термінали самообслуговування, чи відділення банку. Детальні умови – за посиланням: https://privatbank.ua/kredit-na-renault.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Comments are closed.