Європейська мережа медичних лабораторій Сінево інформує про запуск програми лояльності – РЕЗУЛЬТАТ Сінево*. Програма стартувала під простим, та зрозумілим кожному, слоганом – «Те що ти цінуєш: швидко, точно, зручно». А відсьогодні для того щоб стати її учасником достатньо скласти замовлення на будь який з аналізів, чи пакетів аналізів, на оновленому сайті Synevo.ua**, в чат-ботах @SynevoUA (Viber та Telegram), або безпосередньо у лабораторному відділенні Сінево.

Довгоочікувана програма лояльності відкриває низку додаткових можливостей, як для нових, так і для постійних клієнтів:

  • БОНУСНА програма* гарантує повернення від 5% вартості кожного замовлення у вигляді бонусів (1 бонус = 1 гривня);
  • послуга ПІДПИСКА*** забезпечує отримання на 20% більше суми передплати за аналізи, внесеної на бонусний рахунок;
  • оновлені сайт і Особистий кабінет Сінево** – запевняють легкий і швидкий доступ до історії замовлень, результатів лабораторних досліджень, і переваг програми лояльності, адже вся персональна інформація клієнта зібрана в єдиному місці з можливістю швидкого перегляду, завантаження, чи надсилання лікарю обраних результатів досліджень.

Не важливо, як і де було складено, та сплачено замовлення, онлайн, чи офлайн, без бонусів, не залишиться ніхто. Адже вони нараховуються автоматично, кожному зареєстрованому в програмі лояльності клієнту, протягом 24 годин з моменту здачі біологічного матеріалу. Всі бонуси відображаються на персональному рахунку клієнта в Особистому кабінеті Сінево.

Послуга ПІДПИСКА аналізів – чудова можливість заощадити, адже додаткові 20% від суми передплати Сінево повертає у вигляді бонусів (1 бонус = 1 гривні). Так після придбання 1000, 3000 або 5000 грн за програмою ПІДПИСКА на персональний рахунок клієнта зараховується 1200, 3600 або 6000 бонусів відповідно. Бонуси зараховуються протягом 10 хвилин після оплати і доступні для використання на персональному рахунку клієнта в Особистому кабінеті Сінево.

Накопиченими бонусами можна розраховуватися за наступні замовлення повністю, або частково. До того ж особисті бонуси можна використати для сплати замовлень рідних та близьких.

Відтепер все те, що цінують клієнти Сінево, – можливість скласти і сплатити замовлення онлайн, персональна історія замовлень і результати аналізів, БОНУСНА програма і можливість замовити послугу ПІДПИСКА, доступно в єдиному місці, – в зручному, комфортному та функціональному Особистому кабінеті на новому сайті Сінево.

*Офіційні правила програми лояльності: https://new.synevo.ua/info/loyalty/rules

**Новий сайт Сінево: https://new.synevo.ua/

***Про послугу Підписка: https://new.synevo.ua/info/loyalty

Про Сінево Україна (Synevo Ukraine):

Європейська мережа медичних лабораторій Сінево Україна (Synevo Ukraine) – найбільша мережа в Україні, яка налічує 329 лабораторних центри, 7 лабораторій (у Києві, Львові, Чернівцях, Вінниці, Одесі, Херсоні та Дніпрі), та понад 1900 співробітників у 137 населених пунктах країни. Започаткована у 2007 році в Києві, сьогодні мережа медичних лабораторій Сінево Україна здатна виконувати понад 800 видів тестувань, і щороку обслуговує біля 4 млн клієнтів, виконуючи більше ніж 20 млн тестів.

Сінево Україна є частиною провідної міжнародної компанії в галузі охорони здоров’я та діагностичних послуг Medicover. Міжнародна лабораторна мережа Сінево (Synevo) представлена у 10 країнах Європи, а лабораторії Сінево працюють у Німеччині, Польщі, Румунії, Туреччині, Грузії, Молдові, Болгарії, Сербії, Боснії та Герцеговині. У 2017 році Сінево Україна у складі Medicover була зареєстрована на біржі Nasdaq (Stockholm), ставши першою, та єдиною, в Україні медичною компанією, яка здійснила ІРО.

Для отримання додаткової інформації відвідайте synevo.ua

Про компанію Medicover:

Medicover – провідна міжнародна компанія з надання медичних та діагностичних послуг, яка була заснована у 1995 році. Сьогодні під управленням Medicover працює велика кількість амбулаторій, лікарень, спеціалізованих закладів, лабораторій та пунктів забору крові, а найбільшими ринками збуту компанії є Польща, Німеччина, Румунія та Індія. У 2022 році дохід Medicover склав більше ніж 1,5 млрд євро, а штат компанії налічував понад 44 000 співробітників.

Для отримання додаткової інформації відвідайте medicover.com

You may also like

Comments are closed.