Виїзна студія Українського радіо працюватиме на Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства

Виїзна студія Українського радіо працюватиме на Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства

Виїзна студія Українського радіо працюватиме на Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства 29 листопада. Форум — це одна з найбільших національних платформ для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій.

«Для нас одне з основних кредо: ми — там, де наш слухач! Тому формат прямоефірних виїзних студій на важливих подіях сприяє посиленню довіри, адже наші журналісти наживо спілкуються з експертами — і кожен може підійти, поставити запитання, стати учасником розмови», — зауважив генеральний продюсер Українського радіо Дмитро Хоркін.

Найактуальніша інформація з Форуму звучатиме на UA: Українське радіо під час чотирьох включень — об 11:10, 13:35, 14:07 та 15:10. Ефір можна також слухати на фейсбук-сторінці Українського радіо.

З гостями виїзної студії спілкуватиметься ведучий, виконавчий продюсер Першого каналу Українського радіо Юрій Табаченко.

Розклад ефірів:

  • 11:10-11:26 Спікер уточнюється.
  • 13:35-13:55 Яким має бути громадянське суспільство? Соціальна згуртованість. Спікер: Євген Глібовицький, експерт із довготермінових стратегій, дослідник цінностей та учасник Несторівської експертної групи (візія для України 2025).
  • 14:07-14:26 Правові аспекти громадської організації. Як захистити організацію від правової атаки? Спікерка: Наталя Повтарь, адвокасі-менеджерка з питань законодавства для громадського суспільства.
  • 15:10-15:30 Прикладні моменти заснування і розвитку громадської організації. Спікерка: Олена Полозок, ГО «Добра цукерня». «Добра цукерня» заснована у 2016 році. У команді працюють кондитери, які не чують. Частину прибутку розподіляють на соціальні та благодійні проекти партнерів, а також вкладають у розвиток бізнесу.

«У своїх ефірах ми часто висвітлюємо успішні проекти благодійних і громадських організацій, говоримо про виклики, які перед ними постають, а тепер в інтерактивному режимі дамо змогу слухачам долучитися до дискусій, «відвідати» майстер-класи і знайти відповіді на актуальні питання. Гостями студії стануть спікери, які розкажуть у прямому ефірі, яким має бути громадянське суспільство, що таке соціальна згуртованість і чому вона необхідна сьогодні. Розкриють правові аспекти громадської організації, висвітлять прикладні моменти заснування та розвитку громадської організації на конкретних прикладах, розкажуть, як маленьким ГО вдається виділяти кошти на соціальні і благодійні проекти. Не оминемо сесії про реформи в Україні, локальну безпеку, стратегії захисту і розширення прав людини та багато іншого.
Одним із ключових моментів як для Українського радіо, так і для слухачів та учасників форуму є дискусія «Суспільне мовлення як тест на демократію». Про незалежний та фінансово-стабільний Суспільний мовник як невід’ємну частину демократичного суспільства розкажуть член Наглядової ради Суспільного Євген Глібовицький, голова правління Суспільного Зураб Аласанія, прес-аташе ЄС в Україні Давід Стулік та медіаюрист Ігор Розкладай. Модеруватиме дискусію генеральний продюсер Українського радіо Дмитро Хоркін», — зазначила кураторка виїзної студії Юлія Шелудько.

Оставить комментарий