-
Управляющая компания Ribas Hotels Group приглашает отельеров за круглый стол - около 4 часов назад
-
Vodafone построит «Золотой кластер» сети в Харькове - около 5 часов назад
-
Ринок електроенергетики VS ринок газу. Яку енергетичну модель потребує Україна? - около 6 часов назад
-
У 2019 році Уряд передасть державні сільгоспземлі у комунальну власність 141 ОТГ, які утворилися протягом 2018 року - около 9 часов назад
-
Takeda вошла в ТОП-5 компаний рейтинга «Доступ к лекарственным препаратам 2018» - 1 день назад
-
Фонд Віктора Пінчука проведе 3-й Український ланч під час Мюнхенської конференції з безпеки - 1 день назад
-
Vodafone вводит услуги Pass в тарифы для контрактных клиентов - 1 день назад
-
LinkedIn запускает прямые трансляции. Украинский Restream.io стал партнером - 1 день назад
-
Европейский Союз помогает развивать украинские дороги - 1 день назад
-
ДФС підключила 190 компаній до системи e-Receipt - 12.02.2019
Виїзна студія Українського радіо працюватиме на Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства
Виїзна студія Українського радіо працюватиме на Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства 29 листопада. Форум — це одна з найбільших національних платформ для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій.
«Для нас одне з основних кредо: ми — там, де наш слухач! Тому формат прямоефірних виїзних студій на важливих подіях сприяє посиленню довіри, адже наші журналісти наживо спілкуються з експертами — і кожен може підійти, поставити запитання, стати учасником розмови», — зауважив генеральний продюсер Українського радіо Дмитро Хоркін.
Найактуальніша інформація з Форуму звучатиме на UA: Українське радіо під час чотирьох включень — об 11:10, 13:35, 14:07 та 15:10. Ефір можна також слухати на фейсбук-сторінці Українського радіо.
З гостями виїзної студії спілкуватиметься ведучий, виконавчий продюсер Першого каналу Українського радіо Юрій Табаченко.
Розклад ефірів:
- 11:10-11:26 Спікер уточнюється.
- 13:35-13:55 Яким має бути громадянське суспільство? Соціальна згуртованість. Спікер: Євген Глібовицький, експерт із довготермінових стратегій, дослідник цінностей та учасник Несторівської експертної групи (візія для України 2025).
- 14:07-14:26 Правові аспекти громадської організації. Як захистити організацію від правової атаки? Спікерка: Наталя Повтарь, адвокасі-менеджерка з питань законодавства для громадського суспільства.
- 15:10-15:30 Прикладні моменти заснування і розвитку громадської організації. Спікерка: Олена Полозок, ГО «Добра цукерня». «Добра цукерня» заснована у 2016 році. У команді працюють кондитери, які не чують. Частину прибутку розподіляють на соціальні та благодійні проекти партнерів, а також вкладають у розвиток бізнесу.
«У своїх ефірах ми часто висвітлюємо успішні проекти благодійних і громадських організацій, говоримо про виклики, які перед ними постають, а тепер в інтерактивному режимі дамо змогу слухачам долучитися до дискусій, «відвідати» майстер-класи і знайти відповіді на актуальні питання. Гостями студії стануть спікери, які розкажуть у прямому ефірі, яким має бути громадянське суспільство, що таке соціальна згуртованість і чому вона необхідна сьогодні. Розкриють правові аспекти громадської організації, висвітлять прикладні моменти заснування та розвитку громадської організації на конкретних прикладах, розкажуть, як маленьким ГО вдається виділяти кошти на соціальні і благодійні проекти. Не оминемо сесії про реформи в Україні, локальну безпеку, стратегії захисту і розширення прав людини та багато іншого.
Одним із ключових моментів як для Українського радіо, так і для слухачів та учасників форуму є дискусія «Суспільне мовлення як тест на демократію». Про незалежний та фінансово-стабільний Суспільний мовник як невід’ємну частину демократичного суспільства розкажуть член Наглядової ради Суспільного Євген Глібовицький, голова правління Суспільного Зураб Аласанія, прес-аташе ЄС в Україні Давід Стулік та медіаюрист Ігор Розкладай. Модеруватиме дискусію генеральний продюсер Українського радіо Дмитро Хоркін», — зазначила кураторка виїзної студії Юлія Шелудько.