ПриватБанк запустив публічну версію послуги Конверти, яка створена насамперед для волонтерів та благодійників, щоб гуртом збирати кошти на добрі справи, гуманітарні проекти та підтримку ЗСУ. Також Конверти допоможуть кожному клієнту ефективно та “розумно” керувати власними фінансами.

Як говорить член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, за два з половиною місяця від старту роботи бета версії Конвертів, від перших користувачів послуги команда банку отримала більше ніж 500 пропозицій щодо удосконалення послуги, більшість з яких вже враховані при запуску послуги. Банк продовжує розвиток нової послуги, та буде розширювати функціонал з кожним оновленням Конвертів.

“Ми розробили нову послугу, розуміючи важливість зручних, доступних та прозорих банківських інструментів для волонтерів та наближення нашої Перемоги, тому ми запропонували благодійникам та всім охочим стати першими користувачами послуги та разом вдосконалити Конверти, – відзначив Дмитро Мусієнко. – Дякуємо всім, хто вже збирає донати на Конверти, бо за підсумками перших місяців роботи сервісу українці найчастіше відкривають ”Конверт” для збору коштів на допомогу ЗСУ та інші добрі справи”.

Оновлена версія Конвертів дає можливість поповнювати волонтерський чи власний конверт з будь-якої картки інших банків та цифрових гаманців через Apple Pay та Google Pay. Для волонтерів важливим буде те, що “Конверти” дають можливість обʼєднувати зусилля заради однієї мети, перераховуючи кошти з декількох зборів на один “Конверт”.

Унікальна особливість послуги – Конвертом можна напряму оплачувати покупки чи послуги, не переводячи кошти на картку чи знімаючи готівку – якщо додати в гаманець Google Pay чи Apple Pay. Також з конвертів можна вільно переводити кошти на свої картки, картки інших осіб та на Конверти друзів, знайомих, членів родини тощо.

Нагадаємо, відкрити свій Конверт просто у Приват24 – через меню “Конверти” чи меню “Гаманець”. Щоб швидко зібрати необхідну суму донатів, треба лише додати до конверта опис збору, зображення та пошерити ”Конверт” в соціальних мережах. Його поповнити можна як звичайну картку, а всі учасники збору бачитимуть його мету та прогрес досягнення мети.

Дізнатися більше про ”Конверти” тут

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Comments are closed.