Навчальний семінар “Початок власної справи” став стартом співпраці між Університетом банківської справи НБУ та  Центром зайнятості вільних людей. Семінар пройшов у Львові. З переселенцями з Донецька, Луганська та АР Крим зустрілась к.е.н., доцент кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Львівського інституту УБС НБУ Наталія Козьмук. Фахівець ознайомила слухачів зі змінами Податкового кодексу України щодо сплати єдиного податку, базовими знаннями при визначенні єдиного соціального внеску, терміну його сплати у 2015 році, ознайомила з податковою реформою для суб’єктів господарювання, а саме вимогами та умовами переходу на спрощену систему оподаткування, групами платників єдиного податку та ставками ЄП, нарахуванням та сплатою ЄСВ.

Лектор розповідає, що на семінарі присутніх найбільше цікавили питання щодо можливості розпочати власну справу своїми силами, наскільки суворий контроль за дотриманням податкового законодавства в Україні, які види перевірок його дотримання переважають,  особливості податкової реформи 2015 року та нюанси податкового навантаження сьогодні (зменшилось  чи ні).

«Погодилась на участь, оскільки з власного досвіду знаю, що таке “починати все з нуля”, крім того, також переїхала з Донецька, хоча й задовго до початку війни. Маю бажання допомогти переселенцям адаптуватись до нового середовища», – аргументує свою участь у проекті Наталія Козьмук.

Центр зайнятості вільних людей – це громадська ініціатива, покликана сприяти працевлаштуванню та соціальній реабілітації громадян України, які у зв’язку з політичними репресіями, військовими діями та складною економічною ситуацією втратили роботу та потребують допомоги.

Основним завданням проекту є допомога тим, хто внаслідок участі в акціях протесту втратили роботу і доступ до засобів існування. Тим, хто були вимушені покинути дім через події в Криму та південно-східних регіонах України.

У базі даних «Центру зайнятості Вільних людей» – небайдужі громадяни, які шукають спосіб повернутися в русло мирного життя та небайдужі компанії, підприємці та організації, готові допомогти в працевлаштуванні тим, хто сьогодні цього потребує найдужче.

Станом на 16 лютого загальна кількість переселенців становить 1 042 100 осіб, з них 4 400 осіб уже зареєстровані в базі ЦЗВЛ. 3 800 осіб отримали допомогу у вигляді консультацій та працевлаштування.

You may also like

Новини компаній

42,1% українських МСБ відзначають брак кваліфікованих працівників: Netpeak Group надає в паблік курси для навчання та адаптації співробітників

Хмарна LMS-платформа АcademyOcean (частина Netpeak Group), надасть українським компаніям безкоштовний доступ до 10 курсів з ...

Leave a reply