Електроролики: новий продукт на ринку персонального електротранспорту

Електроролики: новий продукт на ринку персонального електротранспорту

Перша модель Segway Drift W1 e-Skates очікується вже найближчим часом

Компанія Segway-Ninebot, провідний світовий постачальник персонального електротранспорту, продовжує розширювати лінійку своїх споживчих товарів із запуском Segway Drift W1 e-Skates — першого продукту у новій категорії електроролики. Нові Segway Drift W1 e-Skates використовують перевірену часом технологію автоматичного балансування Segway (в основі якої більше 800 патентів компанії), що дає йому незрівнянні технологічні переваги.

Великий тренд майбутнього

На зміну попарним роликам, фітнес, агресивам та іншим цікавим формам роликових ковзанів з минулого, у 2018 році з’являється новий тренд: електичні ролики. Segway Drift W1 e-Skates подарують Вам усі ті самі позитивні емоції у поєднанні з високоякісними інженерними технологіями, які ви звикли отримувати від лінійки товарів Segway. Це ідеальне рішення для юних гаджетоманів, що хочуть виділятися з натовпу та задавати нові тренди.

Дизайн та особливості

Чорно-білі електроролики Segway Drift W1 e-Skates дуже зручні у транспортуванні, оскільки мають низьку вагу та компактні розміри. Їх колеса спроектовані так, щоб максимально стабілізувати ролики та полегшити керування ними. Високоякісні матеріали включають спеціальні накладки для надійного зчеплення із взуттям і дають змогу відчути абсолютний комфорт під час руху. Філософія Segway – безпека понад усе. Саме тому нові Segway Drift W1 e-Skates отримали велику кількість міжнародних сертифікатів якості, як то UL та CE.

IFA 2018

Новий продукт можна буде побачити вперше і протестувати на IFA 2018 у Берліні, Німеччина. Прес-конференція Segway відбудеться в четвер, 30 серпня, о 10.00 на стенді Segway.

Технічні характеристики продукту та дата початку продажів Segway Drift W1 e-Skates буде оголошено найближчим часом і вони можуть відрізнятися залежно від регіону. За детальною інформацією завітайте на ua-uk.segway.com.

Про компанію Segway

Сьогодні Segway рухається в абсолютно новому і захоплюючому напрямку. Протягом багатьох років компанія тримає лідерство у сфері споживчого і професійного електротранспорту. Після стратегічного об’єднання з компанією Ninebot, Segway здійснила переоцінку власної лінійки продуктів, а також цільових ринків та внесла деякі радикальні зміни. Інтегруючи всесвітньо відомі інтелектуальні розробки у власні продукти та позиціонуючи електротранспорт як спосіб життя,  компанія невпинно рухається вперед разом із технологіями. Для отримання додаткової інформації відвідайте http://ua-uk.segway.com.

SEGWAY та логотип Segway «flyguy» є зареєстрованими товарними знаками компанії Segway Inc. Торгові марки, що не належать Segway, є власністю відповідних організацій.

 

Оставить комментарий