Завдяки сервісу інтернет платежів ПриватБанку Liqpay, який використовують провідні українські волонтерські фонди та благодійники для зборів донатів онлайн, у 2023 році українці та закордонні друзі нашої країни перерахували на підтримку війська та благодійних програм понад 1,52 млрд грн. З початку 2024 року через Liqpay задонатили вже понад 305 млн грн. За цей період  ПриватБанк забезпечив прийом благодійних платежів для волонтерів та благодійних фондів без комісії.

Як повідомив керівник напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку Сергій Макаренко, найбільше за допомогою онлайн платежів донатять українці – з карток українських банків минулоріч на благодійні цілі задонатили майже 1,1 млрд грн. Понад 430 млн грн переказали онлайн на допомогу Україні благодійники з-за кордону.

Liqpay є провідним українським сервісом для здійснення інтернет-платежів. Будь-яка благодійна чи громадська організація може підключити Liqpay для приймання донатів на своєму сайті.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Comments are closed.