Міністерство закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади (DFATD) оголошує запит на подачу проектних пропозицій щодо підтримки розвитку та конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу (МСБ) в Україні. Сумарний бюджет проектів сягатиме близько 30 мільйонів канадських доларів на період з 2015 по 2021 рр.

Проектні пропозиції можуть подавати лише канадські організації або консорціуми, в яких провідним партнером є канадська організація.

Такі консорціуми можуть включати партнерства з канадськими провінціями та/або організаційними об’єднаннями української діаспори в Канаді.

Міністерство має намір профінансувати від трьох до п’яти високоякісних проектів на підтримку малого і середнього підприємництва в Україні. Позатим, міністерство залишає за собою право підтримати будь-яку кількість або не підтримати жоден з проектів, поданих на розгляд.

Кінцевий термін подачі проектних пропозицій – 4 серпня 2015 року о 15:00 за східноєвропейським часом (UTC-5). Пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Мета

Запит на подачу проектних пропозицій оголошено з метою відбору кращих проектів надання сталої та ефективної підтримки розвитку та поліпшення конкурентоспроможності МСБ в Україні. Передбачається, що успішні проекти поширять вплив попередніх канадських інвестицій в економічний розвиток України, мобілізують потенціал місцевих організацій, а також запропонують практичну технічну допомогу та ресурси задля сприяння розвитку малого та середнього підприємництва.

Проектні пропозиції мають сприяти досягненню кінцевого результату програми:

  • Кінцевий результат: поліпшення економічних можливостей для українських жінок та чоловіків в цільових регіонах.

Проекти також мають досягти хоча б один із двох вказаних нижче проміжних результатів:

  • Проміжний результат 1: більш конкурентоспроможні малі та середні підприємства, якими керують жінки та чоловіки.
  • Проміжний результат 2: поліпшене середовище ведення бізнесу для малих та середніх підприємств, у тому числі тих, які очолюють жінки.

Умови участі

До подання пропозицій запрошуються канадські організації (включаючи консорціуми, де головним партнером є канадська організація), які відповідають таким вимогам:

  • Юридично зареєстровані згідно з провінційним, територіальним або федеральним законодавством Канади та здійснюють головну операційну діяльність на території Канади;
  • Відповідають мінімальним вимогам, які зазначені в аплікаційній формі;
  • Мають організаційний досвід управління та реалізації проектів розвитку приватного сектора, зокрема МСБ, бажано в Україні або іншій країні з перехідною економікою у Східній або Центральній Європі.

Перевага може бути надана тим проектам, які залучатимуть до співпраці більш ніж один регіон України та охоплюватимуть східні/південні та західні/центральні території з метою налагодження більш тісної співпраці між підприємствами та організаціями з різних частин країни. Діяльність проектів на сході України буде керуватися вимогами безпеки.

Процес подачі пропозицій

  1. Будь ласка, уважно ознайомтеся з аплікаційною формою.
  2. Створіть або обновіть профіль організації в базі даних Partners@International. Якщо ваша організація не має профілю, потрібно його створити. Отримання дозволу на реєстрацію займає щонайменше два робочих дні. Заявники повинні своєчасно повідомляти про технічні труднощі, пов’язані з управлінням профілем. Це дозволить вирішити проблему до кінцевого терміну подачі пропозицій. Ви можете перевірити, чи Ваша організація має зареєстрований профіль, надіславши електронного листа за адресою [email protected]
  3. Завантажте заповнену аплікаційну форму та всі супровідні документи, перелічені у розділі «Вимоги до заявників», до профілю Вашої організації на порталі Partners@International. Документи, які існують в паперовому вигляді, мають бути відскановані та завантажені в електронному форматі на Partners@International. Зауважте, що Міністерство не прийматиме заяви або додаткові документи, надіслані поштою, електронною поштою або факсом.
  4. Подайте Вашу пропозицію до дати кінцевого терміну.

Якщо заявник не натисне кнопку «Відправити» (Submit) після завантаження аплікаційної форми та додаткових документів, пропозиція буде вважатися незавершеною і до розгляну прийматися не буде.

Заявники можуть поставити запитання стосовно процесу подання пропозицій, надіславши електронний лист на адресу [email protected] до 14 липня 2015 о 15:00 за східноєвропейським часом (UTC-5). Після вказаного терміну запитання прийматися не будуть.

Міністерство закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади повідомить про отримання запитання протягом одного робочого дня і розміщуватиме всі запитання та відповіді на них на своєму офіційному сайті. Єдиними офіційними джерелами інформації про процес подачі пропозицій є такі веб сторінки Міністерства (англійською мовою): Запити на подачу проектних пропозицій (calls for proposals section), Поширені запитання про фінансування проектів (frequently asked questions about applying for funding page), а також поширені запитання щодо цього запиту на проектні пропозиції.

Програмне забезпечення для завантаження форми онлайн

Для того, щоб завантажити, переглянути та заповнити аплікаційні форми, вам знадобиться Adobe Acrobat Reader, версія 9.1 або новіша.

Додаткові корисні посилання Міністерства закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади (DFATD)

  • Критерії оцінки проектних пропозицій (Assessment Criteria)
  • Поширені запитання щодо цього запиту на проектні пропозиції (Frequently Asked Questions concerning this call for proposals)

Процес оцінки проектних пропозицій

Міністерство закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади розглядатиме та оцінюватиме тільки повні заявки. Проектні пропозиції, що не відповідають критеріям або ті, які не міститимуть усіх зазначених в аплікаційній формі документів, до розгляду не прийматимуться.

Міністерство оцінюватиме проектні пропозиції відповідно до таких критеріїв:

  1. Обґрунтування ініціативи
  2. Управління за результатами і аналіз ризиків
  3. План впровадження проекту
  4. Екологічна сталість
  5. Гендерна рівність
  6. Належне врядування
  7. Сталість результатів
  8. Фінансова інформація
  9. Організаційний досвід у секторі.

Процес відбору проектних пропозицій

Міністерство закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади здійснюватиме попередню оцінку пропозицій за трьома з дев’яти перелічених вище критеріїв: обґрунтування ініціативи; управління за результатами і аналіз ризиків; організаційний досвід у секторі. Пропозиції, які будуть визначені як невідповідні або слабкі згідно з цими критеріями, до подальшого розгляду допускатися не будуть.

Для забезпечення прозорості і справедливості до всіх заявників, Міністерство не обговорюватиме проектні пропозиції із заявниками, доки всі організації не будуть повідомлені про прийняття рішення. Працівник Міністерства зв’яжеться з усіма успішними заявниками для того, щоб обговорити деталі контракту. Заявники, чиї проектні пропозиції не були відібрані, будуть повідомлені про це письмово.

You may also like

Leave a reply