Vodafone зробив інтеграцію між застосунками My Vodafone і Дія. Тепер клієнти Vodafone зможуть за допомогою цих двох застосунків зареєструвати свій номер швидко, безпечно, а головне – віддалено.

На відміну від контрактних абонентів, клієнти передплачених тарифів часто стикаються з необхідністю доводити приналежність картки – якщо хочуть заблокувати чи відновити загублену або пошкоджену SIM-картку, дізнатись PUK-код, якщо вичерпали усі спроби згадати PIN-код картки, або отримати докладну інформацію про витрати за номером.

Реєстрація номера дає додатковий захист від шахраїв, які можуть намагатись заволодіти номером і отримати доступ до банківських акаунтів або до профілів у соцмережах.

Також новий функціонал значно полегшує ідентифікацію. Якщо раніше для реєстрації номеру потрібно було звернутись до магазину особисто, то нині все можна зробити шидко, віддалено і безпечно – за допомогою застосунків Дія та My Vodafone, які вже є в смартфонах більшості користувачів мобільного зв’язку.

Як зареєструвати свій номер за допомогою Дії та My Vodafone

Для того, щоб зареєструвати номер, потрібно зайти в застосунок My Vodafone і знайти послугу «Реєстрація номера» у розділі «Швидкий доступ». Натискаючи на кнопку «Зареєструвати номер», абонент переходить в Дію, передає копію цифрового документа (паспорт громадянина України у формі ID-карти чи закордонний паспорт) та підверджує реєстрацію номера. Після цього номер стає зареєстрованим та прив’язаним до особи, а значить – більш захищеним.

Завдяки шифруванню та кодуванню Vodafone гарантує безпеку персональних даних.

Про Дію

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний та людяний.

Усе завжди під рукою у смартфоні. У застосунку Дія можна отримати онлайн-доступ до 14 своїх цифрових документів та 26 послуг. Також через Дію українці можуть допомогти ЗСУ, купити військові облігації, подати повідомлення  про пошкоджене майно та заяву на грошову допомогу в межах програми єВідновлення, а також ділитись копіями цифрових документів у кілька кліків та підписувати документи Дія.Підписом.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні та має партнерські угоди з операторами 47 країн. Станом на 30 вересня 2022 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 159 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 1 кварталі 2023 року досягли 37 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,4 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в енергетичній, телекомунікаційній, високотехнологічній і будівельній галузях.

Група компаній працює у Нідерландах, Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані та ОАЕ.

Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

You may also like

Comments are closed.