Попри війну ПриватБанк не зупиняє впровадження інноваційних технологій та розвиток мережі прийому оплат картками – еквайрингу. Як повідомив член правління з питань МСБ Євген Заіграєв, у червні ПриватБанк розпочинає поступове оновлення мережі еквайрингу. Протягом найближчих місяців банк планує замінити кожен п’ятий POS-термінал на сучасну переносну модель на платформі Android, які відкривають для бізнесу більше можливостей та можуть працювати за умов дефіциту енергії.

“Найбільша мережа еквайрингу ПриватБанку стала одним з факторів, який дає можливість українському бізнесу підтримувати свій бізнес та розвиватися в умовах війни. Ми планували почати оновлювати мережу ще в 2022 році та війна внесла свої корективи. Тому ми розпочинаємо цей процес в цьому році та плануємо замінити на більш сучасні кожний пʼятий працюючий POS-термінал, – відзначив Євген Заіграєв. – Нове сучасне обладнання відповідає всім вимогам міжнародним платіжних систем та надає нові можливості для бізнесу користуватися провідними технологіями та покращити сервіс для клієнтів”.  

Сьогодні завдяки використанню сучасної моделі POS-терміналів PAX a930, підприємці та бізнес крім звичних фінансових та сервісних операцій можуть приймати оплату за біометричною технологією FacePay24 та використовувати термінал у якості касового апарату (з додатком  ПРРО “КАСА”).

ПриватБанк має найбільшу в Україні мережу прийому оплат за товари та послуги картками – сьогодні в країні працює понад 230 тисяч POS-терміналів ПриватБанку. Smart POS-термінал моделі PAX a930 – сучасне банківське обладнання на базі операційної системи Андроїд, термінал має сенсорний екран та вбудовані фронтальну та основну камеру.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.