МХП долучилася до підписання Принципів довгострокового сталого економічного відновлення України – Ukraine Business Compact. 

Презентація Принципів відбулась в Лондоні на Конференції з питань відновлення України, що проходила 21-22 червня 2023 року. Конференція зосереджена на мобілізації міжнародної підтримки для економічної та соціальної стабілізації України і подальшого процесу відновлення від наслідків війни.

Метою підписання Принципів є посилення підтримки діловими колами миру в Україні та викладення спільних очікувань щодо успіху зусиль з відновлення країни. 

Компанії-підписанти Ukraine Business Compact 2023 зобов’язуються: інвестувати та працювати стало, прискорюючи зелений перехід та інклюзивне зростання відповідно до міжнародної корпоративної практики; діяти відповідально та посилювати відповідальну ділову практику у згоді з міжнародними стандартами, включаючи дотримання чинного законодавства, підтримку та дотримання прав людини, справедливі та інклюзивні практики, а також запобігання корупції.

Під час повномасштабної війни МХП бачить своїм завданням підтримку економіки та харчової безпеки України. Компанія спільно з Благодійним фондом “МХП-Громаді” активно розвиває громади та підтримує тих, кому особливо необхідна допомога. Окрім того, підтримує благодійні, соціальні й культурні проєкти.

МХП – це міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій.

МХП працює у напрямах агро, виробництва продуктів харчування та ритейлу і має дочірні підприємства у Великій Британії, Саудівській Аравії, ОАЕ та країнах ЄС.

Акції МХП представлені на Лондонській фондовій біржі.

Компанія впроваджує інноваційні кулінарні рішення спрямовані на створення екосистеми, де люди інвестують час не в приготування їжі, а в найважливіше – родину, хобі, навчання, спілкування, дозвілля, відпочинок.

You may also like

Comments are closed.