За перші дні після рестарту програми кредитування за державними гарантіями ПриватБанк отримав заявки на кредитування від більш ніж 2 тисяч юридичних осіб та підприємців.

Як повідомили у банку, перший кредит з частковим забезпеченням державними гарантіями було видано банком всього через 3 дня після рестарту дніпровському ТОВ “ДЕЗЦЕНТР ПЛЮС”, що займається оптовою торгівлею фармацевтичними товарами. Кредит отримано на поповнення обігових коштів, закупки товару за привабливою ціною, щоб забезпечити всі подальші потреби контрагентів в період пікового навантаження карантинних обмежень.

“Завдяки участі у проекті, бізнес-клієнти ПриватБанку, які підходять під критерії, затверджені Постановою Кабінета Міністрів №1151 від 25.11.2020, зможуть отримувати фінансування з частковим забезпеченням державними гарантіями без додаткової застави, – розповідає керівник Департаменту мікробізнесу Сергій Клюєв.Або можна оформити кредит з додатковою заставою, а також для покупки основних засобів у кредит з авансом від 10% (крім несільскогосподарського обладнання)”.

Також фінансування під державні гарантії можна також поєднувати з фінансуванням за програмою «доступні кредити 5-7-9%». Подати заявку на отримання фінансування з частковим забезпеченням державними гарантіями можна на сайті Приватбанку на сторінці: pb.ua/derggarant.

Нагадаємо, що за дослідженнями компанії CBR, 45% юридичних осіб та 68% підприємців називають ПриватБанк основним банком з обслуговування їх бізнесу.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Leave a reply