З 9 грудня компанія Zakaz.ua розширює можливості для здійснення онлайн-покупок для жителів Харкова — сервіс доставки запустився ще з одного гіпермаркету METRO.

Співпраця між «МЕТРО Кеш енд Керрі Україна» та Zakaz.ua триває з 2013 року. У Харкові вперше доставку продуктів запустили у 2016 році. Тепер для більшої зручності мешканців міста, сервіс Zakaz.ua доставлятиме товари та продукти харчування ще з одного гіпермаркету в Харкові. Доставка здійснюватиметься з гіпермаркету METRO, який розташований за адресою: м. Харків, просп. Гагаріна, 187/1.

Отже, сьогодні компанія Zakaz.ua надає сервіс із двох гіпермаркетів METRO в Харкові. Оформити замовлення та скористатися послугою доставки можна через сайт https://metro.zakaz.ua/ або мобільний застосунок Zakaz.ua, який працює для Android та iOS.

«Завдяки зручному інтерфейсу нашого сайту та мобільного додатку Zakaz.ua, зібрати корзину з улюблених товарів та замовити доставку можна максимально швидко. Усі товари поділені на категорії, є окремий розділ із діючими акційними пропозиціями. До того ж, ціни онлайн не відрізняються від тих, що вказані на полицях магазину», — розповідає Євген Нетреба, комерційний директор сервісу доставки Zakaz.ua.

Під час замовлення усі клієнти мають можливість обрати зручну форму оплати: готівкову, безготівкову або банківською карткою. Для доставки є двогодинні вікна з 10:00 до 22:00. Сервіс Zakaz.ua не обмежує вагу замовлень: мінімальна вартість доставки — 69 грн за замовлення до 30 кг. Якщо вага товарів більше, то доплата розраховується згідно з тарифами сервісу.

Довідка

Zakaz.uaміжнародна компанія, яка є лідером на ринку доставки продуктів харчування в Україні, заснована в 2010 році. Надає послуги замовлення та доставки від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, МегаМаркет, ЕкоМаркет, Таврія В, VARUS, CityMarket, UltraMarket, Восторг, КОСМОС, Пчілка маркет, ринок «Столичний» у Києві та ринок «Озерка» у Дніпрі. Сьогодні сервіс працює у 15 містах України (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Львів, Житомир, Полтава, Миколаїв, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Маріуполь, Кривий Ріг), а також у Молдові (Кишинів, Бєльці) і в Узбекистані (Ташкент). Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти і доставляти замовлення максимально оперативно, доставку здійснюють кур’єри, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

METROце провідна міжнародна торговельна оптова компанія, що спеціалізується на обслуговуванні готелів, ресторанів та служб кейтерингу (HoReCa), а також приватних підприємців – власників закладів роздрібної торгівлі. Обслуговуючи понад 16 млн клієнтів у світі, компанія забезпечує їх якісними товарами безпосередньо у великих торговельних центрах. Компанія представлена у 34-х країнах та надає робочі місця понад 100 000 працівникам. Компанія «МЕТRО Cash&Carry Ukraine» вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та 3-ма магазинами смарт-формата «Бери Вези» у Тернополі, Луцьку та Чернігові.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Leave a reply