Відтепер кожен, хто є абонентом Vodafone Україна, може зробити свій внесок на забезпечення медичним обладнанням військових госпіталів країни. Перший збір в рамках проекту Фонд розпочав для забезпечення військового госпіталя у прифронтовій зоні гематологічним аналізатором вартістю 275 000 грн.

Для підтримки цього проекту достатньо відправити SMS-повідомлення будь-якого змісту на короткий номер 88099. Вартість благодійного SMS-повідомлення ‒ 10 гривень. Послуга діє тільки для абонентів передплати.

Благодійний фонд «Центр соціальних проектів майбутнього» розпочав свою діяльність у 2012 році. Вектором роботи Фонду від початку був погляд у майбутнє, а тому першими і основними проектами стала допомога онкохворим дітям, а також підтримка медичних закладів у забезпеченні їх медикаментами та необхідним обладнанням для підвищення якості надання безоплатної медичної допомоги в Україні. З лютого 2022 року основним напрямком діяльності Фонду став проект з надання допомоги внутрішньо-переміщеним особам (у переважній кількості жінкам та дітям), Збройним силам України, обласним, місцевим лікарням, реабілітаційним центрам та військовим госпіталям, забезпечуючи їх ліками і медичним обладнанням. Лише у 2022 році Фондом була надана допомога українцям на суму понад 23 мільйони гривень.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 20 країнах та має партнерські угоди з операторами 46 країн. Станом на 31 березня 2023 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 155 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 1 кварталі 2023 року досягли 37 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,4 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в енергетичній, телекомунікаційній, високотехнологічній і будівельній галузях.

Група компаній працює у Нідерландах, Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані та ОАЕ.

Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

You may also like

Comments are closed.