RETN, провідний міжнародний провайдер мережевих послуг, оголошує про успішне завершення розгортання нового маршруту Стокгольм – Гельсінкі. Таке розширення мережі збільшує глобальну присутність RETN, надаючи клієнтам компанії підвищену різноманітність оптично-волоконних маршрутів, стійкість та продуктивність телекомунікаційної мережі.

RETN продовжує розробку найкоротших маршрутів на ринку, щоб досягти рекордних показників у швидкості передачі даних. З довжиною маршруту всього у 450 кілометрів, клієнти RETN у скандинавському регіоні отримають перевагу наймінімальнішого часу кругової затримки у 4,45 мілісекунди. Це особливо важливо для фінтеку або тих корпоративних клієнтів, які потребують оперативного зв’язку зі своїми географічно рознесеними офісами та виробничими потужностями по всьому світу, включаючи логістичні, роздрібні та електронні комерційні підприємства, які покладаються на передачу даних у режимі реального часу для підтримки ефективного управління ланцюгами постачання.

Завдяки потужній регіональній присутності RETN є добре оснащеним провайдером для підтримки організацій та підприємств на шляху їхньої цифрової трансформації.

“Цей маршрут має важливе значення для збереження різноманітності шляхів передачі даних та обміну трафіком між Україною та Західною Європою/країнами Скандинавії. Оскільки через війну значна кількість українців проживає за кордоном, кожний оптоволоконний маршрут із низькою круговою затримкою може зробити інтернет-з’єднання для дистанційної роботи та навчання українців кращим і стабільнішим”, – Олена Луценко, виконавча директорка RETN України та Чорноморського регіону.

Про RETN

RETN є незалежним євразійським постачальником послуг IP-транзиту та корпоративного зв’язку з унікальними ресурсами для з’єднання Європи та Азії. Відмінними рисами мережі RETN є власна міжнародна оптоволоконна мережа довжиною 132 000 км із близько 865+ точками присутності, що працює на обладнанні провідних виробників, таких як Infinera, Juniper і Ciena.

Унікальне технічне рішення RETN для з’єднання Європи та Азії побудовано на власній однорідній мережевій платформі DWDM та IP/MPLS і широко розгалужених наземних маршрутах, що проходять через Західну і Східну Європу до кордону з Китаєм і далі в Південно-Східну Азію. RETN пропонує широкий спектр послуг підключення, таких як IP-транзит, Ethernet і VPN, пропускна здатність, послуги пірінгу з основними IXP, колокація та хмарне підключення.

RETN надає телекомунікаційні послуги по всій своїй євразійській мережі з оперативними термінами виконання, найкращим часом безвідмовної роботи в галузі та кількома рівнями резервування для своїх 1700 клієнтів.

Про RETN Україна

ТОВ «RETN» входить до міжнародної групи компаній RETN, провідного міжнародного провайдера телекомунікаційних послуг в Євразійському регіоні. В Україні ТОВ «RETN» більше ніж 10 років є провайдером послуг передачі даних для представників металургійного, енергетичного, банківського та IT-бізнесу, а також компанія є надійним партнером провідних українських телекомунікаційних операторів і провайдерів.

Для отримання додаткової інформації про RETN та послуги компанії відвідайте вебсайт www.retn.net.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.