ПриватБанк спрямував 25 млн грн власних коштів на подолання наслідків руйнації дамби на Каховській ГЕС. Кошти перераховано Херсонській обласній комунальній аварійно-рятувальній службі, яка цілодобово рятує життя людей.

“Я вкотре вражений, як в скрутних обставинах українці об’єднуються і виявляють неймовірну стійкість. Ми – банк, послугами якого користуються більшість українців, тож щоразу відчуваємо весь біль країни і не можемо залишатися осторонь. ПриватБанк завжди поруч і приходить на допомогу там, де це найбільше потрібно. Тому ми без вагань прийняли рішення, щоб допомогти тисячам громадян, які опинились без житла і засобів для існування через руйнування дамби – катастрофи, яка несе загрозу для довкілля, а її спустошливий вплив буде відчуватися і в майбутньому”, – наголосив Герхард Бьош, голова правління ПриватБанку.

Від початку року ПриватБанк спрямував на благодійність понад 66 млн грн  – на підтримку ЗСУ, допомогу постраждалим внаслідок ракетного обстрілу Дніпра в січні, підтримуючи українців у часи випробувань.

You may also like

Comments are closed.