Команда із 7 спеціалістів Luxoft, за підтримки компанії внутрішніх ініціатив по розробці благодійних проєктів, створила інтерактивний вебзастосунок з мапою для вивчення України.

Застосунок розроблений на основі даних із відкритих джерел як безкоштовний ресурс для учнів, студентів, дослідників та всіх охочих дізнатися більше про географічні особливості України. Він дозволяє користувачам простежувати та вивчати різні регіони та місця країни, отримувати інформацію про її географію, історію та культуру, а також перевіряти свої знання шляхом проходження різноманітних тестів. Крім того, є можливість відстежувати свій прогрес тестування за категоріями.

Застосунок доступний українською та англійською мовами, має простий та зрозумілий інтерфейс, що дозволяє користувачам легко переміщуватися мапою та досліджувати нові місця. Головна ідея ініціативи — заохотити користувачів до подальшого дослідження культури, історії та традицій України.

“Під час війни багато українських родин були змушені покинути свої домівки й переїхати у різні куточки світу. Ми залишилися і відчули потребу робити корисні речі на місці, зокрема такі, що сприяли б обізнаності. І саме діти та їх спроби призвичаїтись до навчання в інших країнах підказали ідею, що для них і їхніх батьків було б добре мати інтерактивну мапу України з можливостями контурних карт, яку не треба возити із собою, оскільки вона завжди доступна онлайн. Саме тому ми вирішили створити інтерактивний вебзастосунок для вивчення мапи України. Трохи згодом зрозуміли, що він може бути цікавим і для іноземців. Є ще багато ідей для подальшого розвитку проєкту. До прикладу, мапа з регіональними стравами та їхніми рецептами. Сподіваємось, усі ідеї вдасться реалізувати, і вони будуть цікаві та корисні людям в Україні та поза нею”, — коментує Поліна Солодовнікова, проджект-менеджерка проєкту.

Luxoft, DXC Technology Company, радо долучається до соціальних ініціатив, адже прагне підтримувати всіх українців, зокрема й колег з IT-сфери. Додаток вже доступний для використання та безкоштовний для всіх користувачів.

Довідка про Luxoft

Luxoft – це підрозділ DXC Technology, що займається проектуванням, даними та розробкою, що надає індивідуальні наскрізні технологічні рішення для критично важливих систем, продуктів і послуг. Ми допомагаємо створювати організації, що базуються на даних, вирішуючи складні операційні, технологічні та стратегічні завдання.

Основна мета компанії полягає в тому, щоб будувати стійкий бізнес, водночас створюючи нові бізнес-канали та потоки доходів, виняткову взаємодію з користувачами та модернізовані операції в масштабі.

Більше інформації тут: сайт www.luxoft.com

Довідка про DXC Technology

DXC Technology – це американська багатонаціональна інформаційно-технологічна та консалтингова компанія. Технологія DXC (NYSE: DXC) допомагає глобальним організація керувати критично важливими системами та операціями, модернізуючи ІТ, оптимізуючи архітектуру даних і забезпечуючи безпеку та масштабованість у публічних, приватних і гібридних хмарах. Найбільші світові компанії та організації державного сектору довіряють DXC розгортання послуг для підвищення продуктивності, конкурентоспроможності та досвіду клієнтів у своїх ІТ-сферах.

Більше інформації про компанію тут: https://dxc.com/us/en 

You may also like

Comments are closed.