Подія відбудеться 7 липня 2020 року і буде транслюватися онлайн на Facebook та YouTube.

Учасники Big Data Lab Welcome Day Online познайомляться з лекторами школи, послухають про останні тенденції у світі Data Science, а також дізнаються подробиці про програму навчання. Наприкінці відбудеться панельна дискусія на тему: «Data Science освіта — що потрібно ринку вже сьогодні»?

Ведуча — Евгения Клепа (Jane Klepa) , Executive director, 1991 Open Data Incubator.
Ментор — Aleksandra Boguslavskaya, CEO&Founder Data Science UA.

Теми доповідей:

 • Володимир Рибалко. Керівник департаменту Customer Value Management (Big Data), Vodafone:
  «Важливість великих даних для бізнесу мобільного оператора»
 • Володимир Кошель. Senior Data Scientist, Deep Learning Engineer, Vodafone:
  «Професія Data Scientist — поточний стан та тенденції»
 • Вероника Тамайо Флорес. Head of Consulting, Data Science UA:
  «No problems, no progress. Особливості дата трансформації в компанії»
 • Юрій Демченко. Старший науковий співробітник, викладач Амстердамського Університету:
  «Хмарні технології і платформи для обробки великих даних»?
 • Олег Чертов. Професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри прикладної математики НТУУ “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського:
  «Чи замінить штучний інтелект людину»?
 • Леонід Любчик. Професор, доктор технічних наук, Академік АН вищої школи України, завідувач кафедри комп’ютерної математики і аналізу даних НТУ «Харківський політехнічний інститут»:
  «Прогнозна аналітика — задачі, методи, застосування» 

Для отримання запрошення та посилання на онлайн трансляцію треба пройти реєстрацію на захід.

Реєстрація >>

Дата та час: 7 липня з 17:00 до 21:00.

Про Big Data Lab

Big Data Labце комплексний інтенсивний курс з підготовки data science спеціалістів, який передбачає вивчення фундаментальних математичних дисциплін з аналізу даних, доменну експертизу і практику з реальними знеособленими великими даними Vodafone.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 23 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 18 ринках. Станом на 31 грудня 2019 року Vodafone надає послуги близько 625 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. 

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2019 роках досягли рекордного на ринку показника в 25 млрд грн. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 3G для 86% жителів України, і 4G для більш 71% жителів країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19,7 млн клієнтів.

You may also like

Новини компаній

Українці, що постраждали від війни, зможуть отримати допомогу від чеської гуманітарної організації «Людина в біді» через ПриватБанк

ПриватБанк розпочинає виплати фінансової допомоги від чеської гуманітарної організації «Людина в біді». Програма багатоцільової грошової ...

Leave a reply