ВеСело: в пошуках витоків українського оптимізму

ВеСело: в пошуках витоків українського оптимізму

У п’ятницю, 26 червня, стартує проект сайту «ВеСело», проект про села, в яких щось пішло не так — у хорошому сенсі цього слова.

Та навіть не про села, а про людей, для яких їхнє життя в селі не покарання, а справжнє щастя, і вони готові ділитися ним з усіма і з кожним. Дуже сподіваємося, що і нам дістанеться трошки, бо дуже вже ми втомилися від усього цього глобально-урбаністичного негативу. А там — там весело, не дивлячись ні на що! Не вірите? Поїхали з нами. Ну, для початку хоча б віртуально. Протягом усього проекту ми будемо вести щоденники поїздки в наших соціальних мережах: у Facebook та Інстаграм, а детально з усіма нашими пригодами вже познайомимо вас на сайті і на нашому каналі в YouTube.

Наша перша мета — село П’ятничани, точніше, навіть два села: П’ятничани і Скала-Подільська. Ті, хто в темі, вже здогадалися, про що мова, тому що ці села стали знаменитими завдяки одній події ще в 2013 році. Утім, більше слави дісталося таки П’ятничанам, але насправді саме в цих селах шляхом злиття двох цілком самодостатніх колективів утворився безбашений «Лісапетний батальйон», який в шоу «Україна має талант» зірвав головний куш восьмого сезону — 1 млн грн. А з чого все почалося і, головне, що було потім, після мільйона — це все ми і дізнаємося в поїздці, поговоримо про те, як актрис-мільйонерок сприймають у селі і чи вдається їм підкоригувати гастрольний графік під прополку картоплі. А також проінспектуємо українські дороги в напрямку Київ — Хмельницький і трохи далі, подивимося, які ще цікаві села є по дорозі. Так що, якщо ваше лежить по маршруту, пишіть одразу нам в Facebook, заїдемо і до вас: одразу можете стати спеціальним послом свого села в нашому проекті. Навіть видамо відповідний документ з написом «Спецпосол». Ну як документ… продукт з відповідною етикеткою від спонсора нашого першого етапу, червоної ікри «Спецпосол». Нам на дорогу видали кілька банок, ми реально готові поділитися, хоч і трохи шкода.

26–27 червня наш екіпаж вирушає на кордон Хмельницької та Тернопільської областей, стежте за нашою подорожжю. Ми знаємо напевно, що саме в цих селах ми знайдемо те невичерпне джерело українського оптимізму, завдяки якому ми й досі живемо в прекрасній і вільній країні.

Оставить комментарий