Від аеродинамічної труби до тротуару: Bosch поставляє інноваційні електроприводи для дитячих колясок

Від аеродинамічної труби до тротуару: Bosch поставляє інноваційні електроприводи для дитячих колясок

Бюль, Німеччина – повітря в сім балів за шкалою Бофорта в аеродинамічній трубі обдуває коляску сильним потоком повітря зі швидкістю 60 км/год, яке здатне сильно колихати корпус, але коляска не зрушується з місця. Це не завдяки активованому стоянковому гальму, а завдяки новій системі e-stroller від Bosch. Система є допоміжною для колясок з повним набором функцій для ще більшого комфорту та безпеки. Окрім підтримки при поштовху та функції автоматичного гальмування, вона включає в себе підключення через додаток для смартфона, функцію сигналізації та різні високотехнологічні датчики. Ця нова система знаменує вихід Bosch на новий ринок.

«В системі e-stroller від Bosch об’єднані ноу-хау всієї компанії. Ми застосовуємо ті ж технології та суворі стандарти якості, що і в автомобілебудуванні, включаючи випробування в аеродинамічних трубах», ─ говорить д-р Штефан Хартунг, Член Ради правління та голова підрозділу «Мобільні рішення».

Інноваційна система Bosch однаково підходить для колясок для однієї дитини, двох чи більше. Вихід продукту на ринок відбудеться на початку 2020 року разом зі шведським виробником колясок Emmaljunga, також планується співпраця з іншими виробниками.

Два електродвигуна допомагають при розгоні та гальмуванні.

Запит на електричний супровід для колясок зростає. Комфорт та безпека є ключовими критеріями при купівлі колясок для дев’яти з десяти батьків. Такими є результати презентаційного дослідження Bosch серед жінок та чоловіків з дітьми від народження до 4 років, а також серед майбутніх батьків. За словами пана Хартунга, Bosch працює над тим, щоб мобільні рішення компанії допомагали навіть до того, як дитина починає ходити, тим самим впроваджуючи інтелектуальну мобільність у всі сфери життя. Двигун системи складається з двох моторів з низьким рівнем шуму, які розташовані на задній осі та Bluetooth модуля з розумною сенсорною системою. Датчики, що також застосовуються у смартфоні, вимірюють такі параметри, як швидкість та прискорення  при оцінюванні дорожнього покриття під час руху. За допомогою алгоритмів ці датчики обчислюють в долі секунди, якою буде наступна дія мами або тата. Під час руху вгору двигуни автоматично допомагають штовхати коляску, як в e-bike, а при русі вниз вони допомагають гальмувати. Якщо батьки відпустять коляску, гальма двигуна не дозволять колясці безперешкодно котитися, а електромеханічний замок активує стоянкове гальмо. Завдяки типовому підходу Bosch, що полягає в поєднанні високих технічних стандартів зі зручністю управління, система e-stroller не потребує додаткових перемикачів чи кнопок на ручці коляски.

Електричний супровід не лише підвищує комфорт та безпеку, але й покращує ергономіку колясок. Тестування продукту Bosch показали, що завдяки системі e-stroller батькам треба набагато менше зусиль для того, щоб штовхати коляску вгору, котити по нерівній поверхні або в умовах зустрічного вітру. Разом із тим, самогальмуючий електропривід помітно полегшує навантаження на спину при русі вниз. Підтримка системи рульового управління також дає очевидні переваги при натисканні однієї рукою, що зокрема, полегшує управління при повертанні коляски. Крім того, система приводу допомагає зберігати траєкторію руху, коли коляска починає незаплановано змінювати напрямок руху вниз або убік. Ця функція є дуже зручною,  оскільки батьки часто штовхають коляску однією рукою, наприклад, коли іншою тримають за руку дитину.

Підключення смартфона через Bluetooth.

Користувачі можуть обрати один із трьох рівнів електричної підтримки за допомогою відповідного додатка для смартфона (доступно для Android та iOS). Додаток зв’язується з системою e-stroller через Bluetooth. Він також відображає рівень заряду знімної батареї та своєчасно інформує користувачів про необхідність підзарядки. Зручний та легкий 18-вольтний літій-іонний акумулятор коляски міститься в замкнутому відсіку. Це та ж батарея, що і в стандартних електроінструментах Bosch, таких як акумуляторні викрутки, а це означає, що батарею для коляски можна використовувати для живлення інших пристроїв і навпаки. Час зарядки акумулятора складає близько двох з половиною годин, а повністю заряджений акумулятор може працювати протягом 15 кілометрів шляху, залежно від обраного рівня допомоги та ваги коляски. Батьки також можуть заряджати свій смартфон за допомогою USB-порту, який розміщено на колясці. Додаток також може використовуватися для активації функції сигналізації, наприклад, коли батьки залишають коляску біля магазину чи кафе. Якщо з’єднання по Bluetooth встановлено зі смартфоном, при спробі крадіжки надходить оповіщення, а з вбудованого гучномовця коляски лунає звуковий сигнал і автоматично включиться стоянкове гальмо. Якщо акумулятор все-таки розрядився під час подорожі, коляску можна використовувати як звичайну без відчутного опору двигуна.

Bosch в Україні

Група компаній Bosch представлена на українському ринку з 1993 року і є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, електроінструментів, систем безпеки, термотехніки, а також промислової і побутової техніки. Обіг Bosch у 2018 фінансовому році досяг 90 млн євро, збільшившись у порівнянні з 2017 фінансовим роком на 19%. Чисельність персоналу компанії складає 406 чоловік (за даними на 31 грудня 2018 р.). У Львівській області розташований завод із відновлення автомобільних стартерів. У Києві діє сервісний центр Bosch з обслуговування та ремонту електроінструментів. Для співробітників автосервісних майстерень відкрито перший навчальний центр Bosch. У 2012-2013 рр. у Львові, Одесі та Харкові на базі технічних вузів створені навчальні центри «Академії Bosch».

Bosch в світі

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. У компанії працює близько 410 000 співробітників по всьому світу (дані на 31 грудня

2018 р.) У 2018 році обіг компанії склав 78,5млрд євро. Діяльність Групи компаній Bosch ведеться по чотирьом бізнес-напрямкам: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Будівельні технології та Енергетика. Bosch, лідер в області Інтернету речей, пропонує інноваційні рішення для розумного будинку, розумного міста, автомобілів з Інтернет-підключенням і промисловості 4.0. Компанія використовує свій досвід і знання в сфері сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власний хмарний сервіс, щоб стати для клієнтів єдиним постачальником мережевих і багатопрофільних рішень. Стратегічною метою Групи компаній Bosch є створення інноваційних продуктів і послуг в сфері Інтернету речей для поліпшення рівня життя у всьому світі. Компанія Bosch підвищує якість життя завдяки розробці передових технологій з широким спектром можливостей і надихаючих рішень, розроблених для життя. До Групи компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH і більше 460 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно в 60 країнах. Разом з партнерами в сфері продажів і обслуговування, інженерами, виробничими майданчиками, а також розгалужену мережу продажів компанія Bosch представлена майже в кожній країні світу. Інноваційна сила компанії є основою її процвітання в майбутньому. У секторі наукових досліджень і розробок зайнято 68 700 Співробітників приблизно в 130 містах по всьому світу.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.comабо https://www.facebook.com/BoschUA/

Оставить комментарий