Вболівальники Шахтера видали рекорд трафіка «на-гора»

Вболівальники Шахтера видали рекорд трафіка «на-гора»

Під час матчу Шахтар (Донецьк) – Манчестер Сіті клієнти Vodafone віддавали перевагу 4G і встановили рекорд трафіку.

19 вересня в локації проведення матчу Шахтар (Донецьк) – Манчестер Сіті – в фан-зоні навколо стадіону та на ОСК «Металіст» – в українській мережі Vodafone клієнти використовували понад 1,4 ТБ мобільного інтернету, що дорівнює приблизно 7 добам безперервного перегляду YouTube.

Інтернет трафік в 4G мережі, прокачаний абонентами в локації ОСК «Металіст» в день матчу, перевищив трафік мережі 3G: близько 70% всього інтернет трафіку було згенеровано в LTE, близько 30% всього обсягу інтернету довелося на 3G мережу.

Пікове навантаження на стадіоні припало на час перед початком матчу, з 21.00 до 22.00. У цей день зафіксовано рекорд Харкова із завантаження даних в мережі – за час матчу індор система ОСК «Металіст» прокачала більше 400 ГБ трафіку.

Рекордна навантаження не позначилася на роботі мережі – в місці проведення матчу інженери компанії розширили ємність мережі та оптимізували роботу стільників і налаштували параметри мережі для роботи в режимі масових заходів. Завдяки цьому клієнти компанії змогли ділитися враженнями від матчу і атмосферою в фан-зоні в режимі онлайн.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 24 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 18 ринках.

Станом на 30 червня 2019 року Vodafone надає послуги близько 640 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 21 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Оставить комментарий