Vodafone Україна і сервіс персонального підбору архітекторів і дизайнерів hallway провели архітектурний хакатон «Від ідеї до проекту» з дизайну 5G Lab Vodafone. 24 архітектора протягом 12 годин працювали над дизайном першої в країні 5G лабораторії.

У взаємодії з потенційним замовником учасники хакатона пройшли весь шлях: від визначення завдань замовником, створення ідеї, розробки практичного плану реалізації проекту до презентації готової концепції.

Унікальність завдання для учасників полягала в тому, що йшлось не тільки про створення зовнішнього вигляду приміщення для лабораторії 5G. Команди працювали над створенням нового продукту (product design), використовуючи поєднання інструментів дизайну, науки і технологій. У хакатоні взяли участь як молоді талановиті фахівці, так і досвідчені професіонали. Підбором команд займався сервіс hallway.pro.

Команди представили чотири абсолютно різні дизайн-концепції інноваційного простору: «Сучасне цифрове майбутнє», «Зміна епох», «Дотик до майбутнього» і «Крок в майбутнє». Найближчим часом експерти Vodafone Україна виберуть і реалізують одну з запропонованих ідей. Можливий варіант створення мікс-концепту. До реалізації проекту будуть залучені учасники Архітектурного Хакатона.

Vodafone 5G Lab – перше в Україні місце, де можна буде отримати доступ до інноваційних технологій оператора – мережі 5G, сервісів на базі IoT і Big Data, протестувати власні рішення, ознайомитися з наявними зразками, отримати унікальні знання і можливість їх практичного застосування. Відкриття 5G Lab планується в 2020 році в Харкові.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 24 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 18 ринках.

Станом на 30 червня 2019 року Vodafone надає послуги близько 640 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 21 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Leave a reply