На черговому засіданні Кабінету міністрів України Міністерство юстиції запропонує скасувати 100 нормативно-правових актів, які втратили свою актуальність. Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко, повідомляє Укрінформ.

“Сто наказів, які не просто втратили актуальність, а є на сьогоднішній день шкідливими для українського бізнесу і для українських громадян, будуть скасовані на найближчому засіданні уряду з ініціативи Міністерства юстиції”, – зазначив Петренко.

Він нагадав, що за минулий рік уряд одним рішенням скасував понад 360 нормативних актів.

“Зараз ми аналізуємо ще 400 відповідних інструкцій, регламентів і рекомендацій … До кінця березня у всіх міністерств є час надати обґрунтування, які з цих актів вони вважають актуальними. Всі ці обгрунтування ми оприлюднимо.

І якщо хтось із чиновників буде намагатися зберегти акт, що створює перешкоди для бізнесу, про це повинна дізнатися країна і суспільство. І наступний наш крок … скасування сотні актів, які наплодили бюрократи за останні 25 років”, додав міністр юстиції.

Він також звернувся до ЗМІ з проханням максимально підтримати ініціативу Мін’юсту, “бо спротив з боку бюрократичного апарату шалений”.

Нагадаємо, раніше Павло Петренко заявив, що Мін’юст запускає сервіс, який дозволяє створити або ліквідувати ФОП онлайн протягом доби.

Джерело: Укрбізнес

You may also like

Leave a reply