3 березня новий супермаркет “Наш Край Гурман” відкрився в смт. Ружин на Житомирщині. Розташований ТЗ на вулиці Бурди,49. Торгова площа – 130 м. кВ. У новому супермаркеті присутні відділи власної випічки, кулінарії, свіжого м’яса, бістро.

4 березня  ще один торговий заклад мережі у форматі “біля дому” відкрився -у смт. Перегінське в Івано-Франківській області. Працює новий магазин на вулиці Спортивній,2. Торгова площа закладу 180 м. кВ. Присутній відділ власної випічки.

Зазначені торгові заклади мережі супермаркетів «Наш Край» працюють на умовах франчайзингу.

У нових супермаркетах «Наш Край» діє програма лояльності, що дозволяє покупцям накопичувати  бонуси та економити на наступних покупках.

Свіжість, гостинність, завжди вигідно – це по-нашому! 

Довідка: Торговельна мережа «Наш Край» – національний оператор на ринку рітейлу, представлена у трьох форматах: супермаркет, магазин біля дому та експрес. На сьогоднішній день мережа «Наш Край» є лідером ринку франчайзингу рітейлу України та  належить інвестиційній компанії Volwest Group. Перший магазин розпочав свою роботу у 2001 році.

www.nashkraj.ua

Адреса центрального офісу:
м. Луцьк, вул. Карбишева, 1
Тел.: 8 800 501 41 80, +38 (0332) 78 66 24.

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Leave a reply