За перші три доби українці задонатили на дрони-розвідники для ЗСУ понад 5,4 млн грн. 24 лютого Національний банк України за підтримки ПриватБанку та UNITED24 відкрили збір на 10 безпілотних комплексів «Чаклун» для ЗСУ. Серед усіх, хто пожертвує кошти, розігрують ексклюзивні памʼятні монети та колекційні банкноти. 

Конвертуйте свою лють у підтримку ЗСУ – надішліть на лютийдонат суму, кратну 300 грн. Всі гроші відразу потрапляють на спеціальний рахунок НБУ для потреб ЗСУ, кількість внесків від однієї людини необмежена, а кожен внесок у сумі 300 грн збільшує шанси на виграш.  

Серед учасників збору розіграють 24 ексклюзивні памʼятні монети і колекційні банкноти Національного банку України з підписами керівників держави та ЗСУ. Збір триває до 5 березня 2023 року.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.