Повномасштабна війна внесла корективи в життя бізнесу, всі сфери соціального життя, економіку країни. Та попри всі складнощі мережа відділень ПриватБанку продовжує працювати в усіх регіонах, де це безпечно.

За рік війни мережа ПриватБанку зазнала вимушеної трансформації. В прифронтових регіонах та тимчасово окупованих територіях відділення були змушені скоротити роботу. Проте завдяки захисникам країни, за 2022 рік ПриватБанк відновив роботу 38 відділень на деокупованих територіях. У цьому ж році було відновлено та запущено  роботу відділення у Київській, Чернігівській, Харківській та Сумській областях. Також відновилась робота відділень в Херсоні та Лимані. І ця робота буде продовжуватись.

Станом на 1 січня в Україні налічувалося 5336 діючих структурних підрозділів банків. Найбільше відділень у державного ПриватБанку – 1 210, банк посідає перше місце у цьому рейтингу.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Comments are closed.