Компанія Lenovo в рамках виставки MWC 2023 представила новітні рішення ПК і Chromebook, які допомагають ефективніше працювати в гібридних умовах та надають розширені функції, що дозволяють користувачам адаптуватись відповідно до широкого спектра вимог та потреб сучасності. Надихаючись прогресивною та сучасною філософією дизайну, новітні рішення для ПК зосереджені на покращенні продуктивності системи, більш екологічних матеріалах і постійному вдосконаленні взаємодії з користувачем. Ноутбуки ThinkPad Z13 і Z16 другого покоління на Windows 11 розширюють основні функції апаратного та програмного забезпечення, щоб допомогти користувачам зберегти можливості для творчості. ThinkPad Z13 також отримав оновлену верхню кришку Flax Fiber із лляного волокна з використанням матеріалів на біо основі1 для унікального індивідуального зовнішнього вигляду. Компанія Lenovo представила оновлене четверте покоління ThinkPad X13 і X13 Yoga з вужчими рамками, новими кольорами, матеріалами та функціями для полегшення гібридної роботи та кращої мобільності. Портфоліо ThinkPad на 2023 рік доповнено ноутбуками ThinkPad T14s, T14 і T16 четвертого покоління, а також ThinkPad L13, L13 Yoga, L14 і L15 четвертого покоління, розробленими для бізнесів, що потребують мобільних пристроїв.

Підприємства, які потребують конкретних функцій для підвищення продуктивності, можуть вибрати ThinkPad E14 п’ятого покоління зі співвідношенням екрана 16:10 або новий 16-дюймовий ThinkPad E16. Тим, хто часто подорожує, сподобається додатковий захист, який забезпечує новий чохол ThinkPad Professional Sleeve, доступний у 13- та 14-дюймових розмірах. Універсальний монітор ThinkCentre Tiny-in-One Gen 5 пропонує покращені аудіовізуальні можливості та функції, здатні підтримувати кілька робочих сценаріїв. Також користувачі зможуть оцінити переваги гнучкості, яку пропонує новий IdeaPad Duet 3i, на базі Windows 11, який плавно перемикається між режимами стандартного ноутбука та планшета; або насолодитись екосистемою ChromeOS на Chromebook IdeaPad Slim 3 із рядом оновлень по аудіо, зображенню та підключенню.

Представлені продукти також доступні в рамках послуги Lenovo TruScale Device as a Service (DaaS), яка пропонує організаціям широкий спектр рішень для цифрових робочих місць, гнучкі варіанти оплати та можливість легкого масштабування ІТ-напрямку відповідно до бізнесу, що розвивається. Для подальшого підвищення продуктивності та розширення досвіду співробітників, компанії можуть імплементувати Lenovo Premier Support Plus2. Цей новий комплексний набір послуг пропонує орієнтований на користувача підхід до ІТ-підтримки, надаючи користувачам безпроблемний досвід та прямий доступ до найкращих технічних фахівців Lenovo. Premier Support Plus також використовує аналітичні дані отримані за допомогою штучного інтелекту на основі технології Lenovo Device Intelligence, щоб допомогти ІТ-командам передбачити та запобігти простою пристроїв у всьому світі.

Нещодавнє опитування Lenovo показує, що ІТ-підрозділи сприяють трансформації працівників завдяки позитивному досвіду залучення, гібридній гнучкості роботи та більшій зосередженості на досвіді співробітників. Щоб дати максимально можливостей для кінцевих користувачів, потрібні рішення адаптовані до сучасного гібридного робочого світу, спрямовані на підвищення продуктивності та спрощення командної роботи. Найновіші ноутбуки ThinkPad від Lenovo демонструють інновації, які є основою для створення позитивного досвіду співробітників, впроваджуючи та покращуючи функції, що дозволяють ефективніше працювати та розвивають цілеспрямоване мислення, докладаючи значних зусиль для створення більш екологічних продуктів.

Портфоліо ThinkPad посилює увагу до економіки замкнутого циклу

Команди дизайнерів та інженерів Lenovo витрачають тисячі годин на дослідження інновацій у виробництві, матеріалах, енергоефективності, обслуговуванні та пакуванні, щоб продовжувати виробляти все більш екологічні продукти. Компанія зосереджується на інвестуванні в більш стійкий глобальний ланцюжок постачання, збільшуючи використання екологічно чистого авіаційного палива та біопалива для судноплавства, встановлюючи відновлювані джерела енергії на своїх заводах і запроваджуючи найсучасніші енергоощадні виробничі процеси, щоб зменшити викиди вуглецю.

Компанія Lenovo також заохочує своїх клієнтів досягати власних цілей сталого розвитку, надаючи такі послуги, як CO2 Offset Service, в рамках якої вже компенсовано понад 1 мільйон метричних тонн вуглекислого газу від покупок пристроїв бізнес лінійок ThinkPad та ThinkBook, та Asset Recovery Service, який допомагає клієнтам з утилізацією відпрацьованого обладнання за останні 15 років.

Після старту продажу оновлених ноутбуків ThinkPad X1 у грудні 2022 року, решта портфоліо ThinkPad представляє нові або покращені моделі, що якісно доповнюють одне з найповніших із доступних портфоліо ноутбуків. Збільшення додавання перероблених матеріалів і пластику, що вже використовувався (Post Consumer Content), в окремих компонентах пристроїв співвідноситься зі шляхом Lenovo в підтримці економіки замкнутого циклу та метою інтегрувати матеріали вторинного застосування у 100% продуктів ПК до 2025 року.

У наведеній нижче таблиці відображено кроки компанії Lenovo щодо цілісного впровадження екологічних методів у дизайн і пакуванні продуктів ThinkPad, які анонсуються сьогодні:

Крім того, новий застосунок Lenovo Commercial Vantage, анонсований у грудні 2022 року, також з’явиться в нових ThinkPad серій Z, X13, T і L. Інтуїтивно зрозумілі функції, додані в програмне забезпечення Commercial Vantage, за допомогою чітко ідентифікованих міток та інформації спрямованої на те, щоб направляти та заохочувати користувачів увімкнути певні налаштування, які розроблені для зменшення енергоспоживання або продовження терміну служби компонентів.

ThinkPad інновації в дизайні, продуктивності та взаємодії з користувачем

Ноутбуки ThinkPad Z13 Gen 2 і ThinkPad Z16 Gen 2 оформлені в сучасному прогресивному дизайні та оснащені новітніми процесорами AMD Ryzen™ серії 7000 із графікою AMD Radeon™ серії 700М, працюють на базі Windows 11 та отримали до 64 ГБ оперативної пам’яті й до 2 ТБ вбудованої пам’яті, щоб допомогти користувачам легко справлятися з найскладнішими завданнями. Компанія Lenovo представила додатковий новий матеріал армований натуральним волокном і використовується на верхній кришці ThinkPad Z13 Gen 2, яка на 75% складається з переробленого алюмінію. Цей натуральний тканий матеріал на 100% виготовлений із зібраних рослинних волокон льону.

Виразний зовнішній вигляд у витонченому тонкому і легкому форм-факторі з надвузькими рамками роблять ThinkPad більш привабливим. Швидкий та надійний Wi-Fi 6E3 та комунікаційна панель із камерою FHD і мікрофонами з підтримкою Dolby Voice® забезпечують високоякісний аудіовізуальний досвід для потужної спільної продуктивності, особливо коли колеги знаходяться не поряд.

Великий тачпад розташований поруч зі знаменитим TrackPoint™, щоб забезпечити комфортне та точне внесення даних. Подвійний натиск останнього відкриває швидке меню TrackPoint, яке відображає чотири картки можливостей. Тепер відповідно до уподобань користувача можна налаштувати не лише функції камери та мікрофона, а й вибрані параметри батареї й аудіопристроїв, таких як Bluetooth® або вбудовані динаміки.

Оновлені ThinkPad X13 Gen 4 і ThinkPad X13 Yoga Gen 4 мають більш витончені вузькі рамки, що збільшують співвідношення площі екрана до корпусу, і вдосконалені гібридні робочі функції для тих, хто часто подорожує. Динаміки Dolby Audio тепер спрямовані до користувача для більш захоплюючої передачі звуку, а в поєднанні з додатковою 5-мегапіксельною камерою з інфрачервоним випромінюванням — відеоконференції стали більш реалістичними. Для більшого занурення у глибокий чорний та яскраві кольори ThinkPad X13 Gen 4 можна налаштувати за допомогою нового 13,3-дюймового 2,8K OLED-дисплея з підтримкою Dolby Vision® і сертифікованого за стандартом Eyesafe®, що свідчить про знижене випромінення синього світла. Пристрій безпечніше та простіше використовувати через ультразвукове виявлення присутності людини, яке може захистити від випадкових спостерігачів “через плече”, а вхід у систему спрощено завдяки розпізнаванню обличчя за допомогою Windows Hello.

ThinkPad X13 Gen 4 і X13 Yoga Gen 4 можуть бути налаштовані на роботу на базі ОС до Windows 11 Pro й оснащені новітніми процесорами Intel® Core™ 13-го покоління з технологією Intel vPro® та інтегрованою графікою Intel Iris® Xe. Крім того, ThinkPad X13 Gen 4 можна налаштувати за допомогою найновіших процесорів AMD Ryzen серії 7000 з графікою AMD Radeon серії 700М.

У серії ThinkPad T вийшло понад двадцять поколінь пристроїв з моменту її створення в травні 2000 року, і кожне з них мало вдосконалений дизайн, підвищені ефективність та продуктивність. Нові моделі продовжують поступово розширювати межі вдосконалення та використовуючи більш екологічні матеріали, згадані вище. Нова додаткова 5-мегапіксельна камера з інфрачервоним випромінюванням покращить досвід користувачів у відеоконференціях. Для захисту очей доступні додаткові варіанти дисплеїв з низьким рівнем синього світла, зокрема OLED-панель з розширенням 2,8К, яка тепер доступна на ThinkPad T14 Gen 4 і T16 Gen 2, а також ThinkPad T14s Gen 4.

ThinkPad L13 Gen 4 і L13 Yoga Gen 4 також доступні з дисплеєм з низьким рівнем синього випромінювання, який знижує енергоспоживання, щоб підвищити ефективність батареї. Серія L, включаючи ThinkPad L14 Gen 4 і L15 Gen 4, тепер може бути оснащена SSD накопичувачем об’ємом до 2 ТБ, що вдвічі більше, ніж у попереднього покоління.

Програма Lenovo View, доступна на деяких моделях ThinkPad, надає набір інтелектуальних функцій камери, покликаних допомогти користувачам розкрити всю потужність вбудованої камери для покращення якості відеодзвінків, підвищення безпеки та цифрового здоров’я. Налаштування конфіденційності, оповіщення про здоров’я очей, алгоритми автоматичного кадрування та покращення відео – лише деякі з доступних налаштувань, які без проблем працюють з основними програмами для уніфікованих комунікацій.

Виконаний у класичному дизайні ThinkPad, чохол ThinkPad Professional Sleeve доступний у 13- і 14-дюймовому розмірах, щоб забезпечити ідеальну посадку для відповідних ноутбуків. Він також створений, щоб полегшити поїздки на роботу. Завдяки передній кишені користувачі можуть легко зберігати телефон, кабелі та аксесуари. Крім того, клієнти Lenovo збільшують використання екологічних матеріалів, адже компанія застосовує у виробництві 24% веганської шкіри та 73% переробленого поліетилентерефталату (ПЕТ) ззовні та 42% переробленого ПЕТ підкладки всередині.

Серія ThinkPad E – енергія для малого та середнього бізнесу

Для малого і середнього бізнесу був створений ще один варіант портфоліо ноутбуків. На додаток до преміального портфоліо ThinkBook, користувачі можуть обрати оновлений ThinkPad E14 Gen 5 або 16-дюймовий ThinkPad E16. У серії E з’явились пристрої з дисплеєм зі співвідношенням сторін 16:10 та збільшеним співвідношенням екрана до корпусу на понад 90%. Нова клавіатура та збільшений тачпад (115 мм) робить процес роботи користувачів більш зручним та продуктивним.

Новинки доступні на базі ОС Windows 11 Pro та з новітніми процесорами Intel® Core™ 13-го покоління або процесорами AMD Ryzen™ серії 7000 з графікою AMD Radeon серії 610M. Легші ноутбуки можна придбати з варіантами пам’яті до 40 ГБ, двома SSD-накопичувачами до 2 ТБ і бездротовим підключенням через додатковий Wi-Fi 6E3 для високошвидкісного стабільного з’єднання. Крім того, варіанти батареї ємністю 47 або 57 Вт·год роблять ThinkPad E14 Gen 5 і E16 більш придатними для мобільних і гібридних робочих просторів, ніж будь-коли.

Удосконалений монітор ThinkCentre TIO Gen 5 (22″ і 24″) забезпечує універсальну гнучкість у роботі

Для більшої універсальності пристроїв “все-в-одному” форм-фактор Tiny-in-One (TIO) традиційно передбачає модульність, забезпечуючи безкабельне з’єднання з різними Tiny ПК і можливість перемикати компоненти за потреби, щоб монітор і ПК можна було оновити окремо. Щоб покращити користувацький досвід, останнє покоління моніторів ThinkCentre TIO отримало нові керовані користувачем функції для віддаленої або гібридної роботи. Новий монітор ThinkCentre Tiny-in-One Gen 5, доступний у 21,5-дюймовому та 23,8-дюймовому розмірах, пропонує покращений аудіо/візуальний досвід передачі медіа-даних у реальному часі (VoIP) за допомогою оновленої веб-камери 1080p, мікрофона та двох орієнтованих на користувача динаміків. Обидва монітори оснащені sRGB FHD дисплеями без рамок із трьох сторін, в якому використовується технологія природного низького рівня синього світла для максимального комфорту очей і доступні з 10-точковим сенсорним екраном4, який також підтримує використання стилуса5.

Модульна за своєю конструкцією лінійка продуктів ThinkCentre TIO має задній відсік із вбудованим портом розніму 3-в-1, куди крихітний настільний блок можна легко вставляти та знімати, встановлюючи на монітор без використання кабелю. Після оновлення дизайну ThinkCentre TIO Gen 5 тепер підтримує навіть високопродуктивні робочі станції ThinkStation™ Tiny на додаток до стандартного ThinkCentre Tiny. Незалежно від того, який ПК під’єднано, вентиляційні дверцята, що обертаються, закривають і захищають відсік, забезпечуючи чистий, елегантний вигляд ззаду, що важливо для стійок реєстрації, кіосків, робочих станцій з візками й сервісних центрів. Для додаткового захисту того, що може бути портативною системою, ThinkCentre TIO Gen 5 оснащено подвійним замком Kensington Lock, який захищає як монітор, так і підключений Tiny ПК. Особливо це корисно, коли користувачі використовують систему в громадських середовищах, таких як стенд на виставці або бібліотека.

Крім того, в оновленому поколінні ThinkCentre TIO Gen 5 ззаду є порт HDMI, а також DisplayPort, що забезпечує розширену сумісність із двома додатковими зовнішніми ПК, будь то ноутбук, робоча станція у форматі Tower або інший настільний комп’ютер. Монітори ThinkCentre TIO Gen 5 також включають безліч оновлень дизайну, нещодавно анонсованих для лінійки Lenovo ThinkVision™ серії T. Зокрема, ергономічну підставку з ширшим діапазоном підйому, нову кнопку джойстика для налаштування параметрів пристрою, спеціальні кнопки VoIP на передній панелі для зручного керування гучністю, а також “розумний” світловий індикатор, який світиться червоним, коли камера увімкнена, щоб попередити людей, коли користувач бере участь у віртуальній зустрічі. Ці монітори упаковані в паперову подушку. Крім того, можна додати послугу Lenovo CO2 Offset Service, щоб допомогти організаціям компенсувати викиди вуглецю, пов’язані з цими моніторами.

IdeaPad Duet 3i забезпечує подвійну функціональність в елегантному корпусі

Тонкий, стильний і портативний ноутбук IdeaPad Duet 3i останнього покоління отримав покращений дисплей, операційну систему Windows 11 і новий потужний процесор Intel® серії N, що у поєднанні з “розумними” функціями робить його хорошим варіантом для додаткового пристрою за доступною ціною.

IdeaPad Duet 3i підходить для студентів і людей, що профілюються на багатозадачності, яким потрібен універсальний і портативний пристрій для роботи в будь-якому місці. IdeaPad Duet 3i легкий, тонкий (лише 8,95 мм), дуже просто перетворюється в режим ноутбука, планшета зі стилусом. Завдяки можливості від’єднати екран від клавіатури користувачі можуть комфортно працювати в невеликих приміщеннях за допомогою сенсорного екрану.

Мабуть, найбільш вражаючою особливістю цієї 11,5-дюймової моделі є сенсорний 2K дисплей зі 100% охоплення колірного простору за стандартом DCI-P3, що забезпечує якісну кольоропередачу та яскравість 400 ніт, щоб користувачі могли насолоджуватися чудовими враженнями від перегляду в різноманітних налаштуваннях.

Незалежно від того, чи навчаються студенти в онлайн режимі, чи спілкуються в чаті з друзями, оновлена ​​фронтальна камера на 5 МП і задня веб-камера на 8 МП забезпечують більш чітке зображення з підтримкою технології Dolby Audio для кращого звучання. Крім того, для більш плавної роботи в цьому поколінні пристроїв є додатковий цифровий стилус Lenovo для швидкого створення нотаток під час зустрічей або уроків.

Легко залишатись зосередженим і продуктивним будь-де завдяки новітньому процесору Intel® серії N, підтримці Wi-Fi 6 і до 8,5 годин роботи від батареї6 з Rapid Charge Boost, що дозволяє користуватись пристроєм ще 2 години після короткого 15-хвилинного заряджання7.

Chromebook IdeaPad Slim 3 забезпечує найнеобхідніше для швидкого старту

Для тих, хто шукає базовий пристрій, який підійшов би для сучасного дедалі більш гнучкого стилю роботи та життя підійде Chromebook IdeaPad Slim 3 наступного покоління із процесором MediaTek™ Kompanio 500 серії. 14-дюймова новинка доступна із сенсорним FHD екраном та IPS4 матрицею. Тонкий і легкий пристрій, важить лише 1,3 кг, дозволяє працювати до 13,5 годин6 без підзарядки й підтримує Wi-Fi 63.

Порівняно з попередніми поколіннями, цей Chromebook 3-ї серії має низку оновлених функцій, в тому числі 100% охоплення колірного простору sRGB. Завдяки фронтальним динамікам, налаштованим за допомогою Waves MaxxAudio, повнофункціональному порту Type-C, FHD веб-камері із фізичним затвором і спеціальній клавіші вимкнення звуку, пристрій готовий до роботи, розваг, навчання тощо.

Lenovo на MWC 2023

Отримати зображення можна на Lenovo StoryHub MWC 2023. Віртуальна вітрина та сторінка подій Lenovo з більш детальною інформацією за посиланням.

На MWC 2023 Lenovo продемонструє вперше в реальному часі свої концепції Rollable PC і Motorola Rollable, які вперше були представлені віртуально на Tech World 2022.

1 Лляне волокно, отримане з рослини льону

2 Premier Support Plus надається за наявності; може бути доступним не в усіх країнах для всіх продуктів. Lenovo залишає за собою право змінювати пропозиції продуктів, функції та технічні характеристики в будь-який час без попередження.

3 Потрібен окремо придбаний маршрутизатор Wi-Fi й план, який може відрізнятися залежно від місця розташування. Застосовуються додаткові умови та/або плата. Швидкість з’єднання залежить від розташування, навколишнього середовища, стану мережі та інших факторів.

4 Сенсорний екран є опційною можливістю.

5 Підтримка стилуса не є обов’язковою.

6 Усі твердження про час роботи батареї є приблизними та базуються на внутрішньому тестуванні в оптимальних умовах лабораторії та мережі. Фактична продуктивність батареї буде різною та залежатиме від багатьох факторів, включаючи конфігурацію та використання виробу, програмне забезпечення, умови роботи, бездротові функції, налаштування керування живленням, яскравість екрана та інші фактори. Максимальна ємність акумулятора, природно, зменшуватиметься з часом і використанням.

7 Після заряджання батареї від 0% ємності зарядиться до 25% за 15 хвилин.

8 Ціни можуть не включати податок, доставлення чи опції та можуть бути змінені без попередження; застосовуються додаткові умови. Ціни посередників можуть відрізнятися. Терміни надходження на полицю та варіанти кольорів можуть відрізнятися залежно від регіону, а продукти можуть бути доступні лише на окремих ринках. Усі пропозиції залежать від наявності. Lenovo залишає за собою право змінювати пропозиції продуктів, функції та технічні характеристики в будь-який час без попередження.

LENOVO, THINKPAD, YOGA, THINKBOOK, THINKCENTRE, IDEAPAD, TRACKPOINT, THINKSTATION і THINKVISION є товарними знаками Lenovo. MWC є торговою маркою GSMA Ltd. AMD, Radeon, Ryzen та їх комбінації є торговими марками Advanced Micro Devices, Inc. Intel, Intel Core, Intel Iris, vPro та Thunderbolt є торговими марками Intel Corporation або її дочірніх компаній у США та/або інші країни. Dolby, Dolby Vision, Dolby Audio та Dolby Voice є одними з зареєстрованих і незареєстрованих торгових марок Dolby Laboratories, Inc. у Сполучених Штатах та/або інших країнах. BLUETOOTH є торговою маркою Bluetooth Special Interest Group (SIG). Google, ChromeOS і Chromebook є товарними знаками Google LLC. Eyesafe є торговою маркою Eyesafe Inc. Wi-Fi є торговою маркою Wi-Fi Alliance. MediaTek і Kompanio є товарними знаками MediaTek Incorporated. Усі інші торгові марки є власністю відповідних власників. ©2023, Lenovo Group Limited.

Довідка:

Про компанію Lenovo:

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) — глобальна технологічна компанія з доходом у $70 млрд, яка посідає 171 місце в рейтингу Fortune Global 500, об’єднує 82 000 працівників по всьому світу та щодня обслуговує мільйони користувачів на 180 ринках. Зосередившись на сміливому баченні — забезпечувати розумні технології для кожного, компанія Lenovo стала провідним світовим гравцем на ринку ПК, продовжуючи розширення у ключових напрямах, включаючи сервери, сховища, мобільні пристрої, рішення та послуги. Ця трансформація разом з інноваціями Lenovo, що змінюють світ, створює більш інклюзивне, надійне та стійке цифрове суспільство для всіх і всюди. Щоб дізнатися більше актуальної інформації, відвідайте сайт https://lenovo.ua.

You may also like

Comments are closed.