Верховна Рада прийняла Закон (законопроект № 0187), яким ратифіковано Угоду між Україною та Європейським Союзом про участь України у програмі Європейського Союзу «Цифрова Європа» (2021 – 2027), учинену 5 вересня 2022 р. у м. Брюссель.

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту, це програма фінансової підтримки ЄС (7.5 млрд євро на 7 років), яка забезпечує фінансування проектів за п’ятьма напрямками: суперкомп’ютер, штучний інтелект, кібербезпека, цифрові навички, забезпечення широкого використання цифрових технологій в економіці та суспільстві, метою якої є зміцнення та просування потенціалу Європи в ключових сферах цифрових технологій шляхом всестороннього розгортання.

Програма підтримує державні органи, неурядові організації та приватних суб’єктів, малі та середні підприємства у ЄС та за його межами.

You may also like

Новини

Держгеокадастр працюватиме над модернізацією автоматизованої системи Державного земельного кадастру спільно зі Світовим банком та ЄС

21 лютого 2023 року відбулася презентація результатів незалежної технічної оцінки стану автоматизованої системи Державного земельного ...

Comments are closed.