Українці, які через війну були змушені шукати прихистку у безпечних регіонах країни, від Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Programme, WFP) та Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН/UNHCR Ukraine), Червоний Хрест та інші отримали понад 800 тисяч переказів. Загальна сума отриманих виплат складає більше 100 млн доларів США, а переважна більшість – 95% переказів – було отримано на картку ПриватБанку у Приват24.

Нагадаємо, у травні Всесвітня продовольча програма ООН (World Food Programme, WFP) розпочала виплату грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам в Україні через Western Union. Сума допомоги дорівнює 2 220 грн на особу та до 6 660 грн на родину. Також Агентство ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН/UNHCR Ukraine) надає грошову допомогу внутрішньо переміщеним особам в Україні у розмірі 2220 грн на кожного члена родини.

Отримати переказ Western Union від WFP ООН за кодом Western Union можна через Приват24 (мобільний і веб), у банкоматах  або зарахувати на картку по телефону клієнтської підтримки 3700 чи у Чат-онлайн.
При оформленні допомоги УВКБ ООН/UNHCR Ukraine потрібно вказати картку ПриватБанку в доларах або гривні. Вся сума допомоги за 3 міс буде автоматично зарахована на картку через платіжну систему PrivatMoney.

Детальніше за посиланням

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Comments are closed.