Лейтмотивом останніх 3 місяців стала усім відома фраза “зберігаємо спокій і продовжуємо працювати.” І це правильно, але, як виявилось на практиці, вести бізнес під час війни надзвичайно складно.

Ми з колегами довго думали чим ще, крім допомоги армії та збору коштів, ми можемо бути корисними для України. І вирішили, що допоможемо у тому, що вміємо робити найкраще – ростити бізнес онлайн за допомогою діджиталу.

Тому ми запускаємо проєкт HOWAREYOU – соціальна ініціатива від спеціалістів агенції Netpeak, які готові проводити безкоштовні консультації для бізнесу з digital-маркетингу.

У проєкт ми залучили команду скілових хлопців та дівчат: стратегів, арт-директорів, SEO, PPC, SMM, Email-cпеціалістів, які допоможуть вам поставити на рейки маркетингу та продажів ваш бізнес. Але, щоб наші консультації були дійсно корисними та ми мали змогу зануритися у ваш бізнес, можемо взяти в роботу лише 10 компаній, які оберемо за результатами заповненого брифу.

ДЛЯ БІЗНЕСУ, ЩО НЕ ЗУПИНЯЄТЬСЯ

Взяти участь може будь-хто: компанія на 10 осіб чи масштабний бізнес з понад 1000 працівниками. Головне, щоб у вас вже були побудовані бізнес-процеси (хоча б на базовому рівні), для ефективної роботи з удосконалення та масштабування.

Механіка:

  1. Потрібно заповнити анкету-бриф, максимально детально розповівши про поточні справи та ваші плани. Щоб наш діалог був продуктивним 🙂
  2. Подати заявку можна буде до 1 серпня включно.
  3. Далі ми оберемо фіналістів, з якими проведемо індивідуальні консультації. Всього 10 компаній.

Наша місія – бути корисними у цей непростий для країни час.

Тож віримо, що в рамках проєкту HOWAREYOU, ми допоможемо українському бізнесу адаптувати продажі на іноземні ринки, зберегти робочі місця та масштабуватись.

Давайте змінювати майбутнє країни разом!

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Comments are closed.