Лейтмотивом останніх 3 місяців стала усім відома фраза “зберігаємо спокій і продовжуємо працювати.” І це правильно, але, як виявилось на практиці, вести бізнес під час війни надзвичайно складно.

Ми з колегами довго думали чим ще, крім допомоги армії та збору коштів, ми можемо бути корисними для України. І вирішили, що допоможемо у тому, що вміємо робити найкраще – ростити бізнес онлайн за допомогою діджиталу.

Тому ми запускаємо проєкт HOWAREYOU – соціальна ініціатива від спеціалістів агенції Netpeak, які готові проводити безкоштовні консультації для бізнесу з digital-маркетингу.

У проєкт ми залучили команду скілових хлопців та дівчат: стратегів, арт-директорів, SEO, PPC, SMM, Email-cпеціалістів, які допоможуть вам поставити на рейки маркетингу та продажів ваш бізнес. Але, щоб наші консультації були дійсно корисними та ми мали змогу зануритися у ваш бізнес, можемо взяти в роботу лише 10 компаній, які оберемо за результатами заповненого брифу.

ДЛЯ БІЗНЕСУ, ЩО НЕ ЗУПИНЯЄТЬСЯ

Взяти участь може будь-хто: компанія на 10 осіб чи масштабний бізнес з понад 1000 працівниками. Головне, щоб у вас вже були побудовані бізнес-процеси (хоча б на базовому рівні), для ефективної роботи з удосконалення та масштабування.

Механіка:

  1. Потрібно заповнити анкету-бриф, максимально детально розповівши про поточні справи та ваші плани. Щоб наш діалог був продуктивним 🙂
  2. Подати заявку можна буде до 1 серпня включно.
  3. Далі ми оберемо фіналістів, з якими проведемо індивідуальні консультації. Всього 10 компаній.

Наша місія – бути корисними у цей непростий для країни час.

Тож віримо, що в рамках проєкту HOWAREYOU, ми допоможемо українському бізнесу адаптувати продажі на іноземні ринки, зберегти робочі місця та масштабуватись.

Давайте змінювати майбутнє країни разом!

You may also like

Comments are closed.