ПриватБанк є найкращим українським банком для обслуговування малого та середнього бізнесу – такими є результати голосування клієнтів банків та жюри щорічної премії FinAwards 2023. За підсумками відкритого голосування українські підприємці, які попри усі випробування продовжують розвивати національну економіку та рухати країну вперед, назвали найкращим банком саме ПриватБанк.

Нові технології та рішення для бізнесу – додаток “Термінал”, нові сервіси “Приват24 для бізнесу”, сервіс “Інвойс” та інші рішення ПриватБанку були визнані найкращими серед банківських технологій та інновацій.

Загалом цьогоріч ПриватБанк був відзначений у 7 номінацій FinAwards 2023 – клієнти відзначили наші картки та мобільний банк Приват24, надихаючу маркетингову кампанію воєнного 2022 року та керівника маркетингу ПриватБанку. А члена правління ПриватБанку Дмитра Мусієнка було визнано кращим керівником роздрібного бізнесу серед всіх українських банків.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Comments are closed.