Росія мусить заплатити за усе, що знищила. У тому числі за зруйноване довкілля. Але замало сказати «росія вчиняє екологічні злочини». Це треба доводити. Фактами. Цифрами. Факти треба фіксувати, цифри – обрахувати. Саме цьому – як рахувати збитки, завдані російською агресією довкіллю, природі – присвячений наш курс.

Провідні екологи, економісти, юристи навчать вас збирати та фіксувати докази, користуватися формулами, застосовувати законодавство. Громади, місцеве самоврядування, власники підприємств, фахівці державних та комунальних установ, науковці заповідників та національних парків, лісівники і водники, природоохоронці, журналісти та блогери – наша потенційна аудиторія.

Також слухачі курсу дізнаються як правильно говорити про шкоду та збитки та довкілля; про пастки та підводні камені, які є у цій темі, отримають підказки з розстановки пріоритетів, пошуку джерел інформації.

Дослідження збитків довкіллю внаслідок російської агресії допоможе громадам та установам отримати компенсації від держави та міжнародних донорів, сприятиме якісній підготовці планів відновлення. На міжнародному рівні – це ще один напрямок інформаційного спротиву, це спосіб викривати росію як всесвітнє зло.

Реєструйтесь зараз за посиланням

Детальніше про курс також в презентації на Укрінформі (викладачі курсу, представник Міндовкілля):

You may also like

Comments are closed.