ПриватБанк відкрив прийом заявок на фінансування українських аграріїв для проведення посівної 2023 року. Як повідомив член правління з питань МСБ ПриватБанку Євген Заіграєв, після затвердження урядом оновлених умов державної підтримки бізнесу та підписання відповідних договорів з банком, ПриватБанк оперативно перезапустив приймання заявок як від агровиробників, так і від інших категорій бізнес-клієнтів.

За новими умовами агровиробники зможуть отримати в ПриватБанку фінансування на посівну кампанію без додаткової застави для клієнтів мікробізнесу на суму до 5 млн.грн, а для клієнтів малого бізнесу – до 7 млн.грн.

“Ми очікуємо значного потоку заявок та збільшення кредитного портфелю в цьому році, – відзначає Євген Заіграєв. – Зокрема, новими умовами державної програми “5-7-9%” встановлено декілька пріоритетних напрямів пільгового кредитування, в першу чергу фінансування аграріїв на посівну 2023-го року”.

При цьому необхідно зазначити, що новими умовами значно посилено функції контролю за цільовим використанням доступних кредитів на і інвестиційні цілі – клієнти мають надавати документи про цільові напрямки витрат коштів, а банк спрямовувати кошти саме на рахунки контрагентів (це не стосується фінансування оборотного капіталу). ПриватБанк прагне зробити і цю процедуру максимально прострою та прозорою для клієнтів.

ПриватБанк є лідером підтримки українського бізнесу за програмою доступних кредитів 5-7-9%, який на сьогодні випереджає банк #2 в 2,97 рази за кількістю виданих кредитів та в 1,34 разів за обсягами кредитування. Також ПриватБанк приймає активну участь в програмі «державних гарантій», випереджаючи банк #2 за програмою по кількості/суми кредитів відповідно у 6,16 та 2,35 разів.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк випускає спеціальні картки для отримання державних коштів на оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки

1 червня ПриватБанк приєднався до експериментального державного проекту єОздоровлення – монетизації послуг на оздоровлення та ...

Comments are closed.