Український дім у Давосі та редакція журналу TIME оголосили, що Президент України Володимир Зеленський дасть інтерв’ю головному редактору TIME Едварду Фельзенталю у середу, 18 січня, о 18:30 за центральноєвропейським часом в Українському домі в Давосі, який проводитиме цей захід під час Всесвітнього економічного форуму.

З наближенням перших роковин повномасштабного вторгнення Росії в Україну розмова між Президентом Зеленським та Едвардом Фельзенталем стосуватиметься лідерства Президента та його бачення майбутнього. Інтерв’ю, яке буде проведено за допомогою відеозв’язку, стане третім щорічним виступом Президента Зеленського на платформі Українського дому в Давосі.

Журнал TIME назвав Володимира Зеленського та Дух України символами 2022 року, присудивши Президентові України перемогу в номінації «Людина року 2022». Про свій вибір Фельзенталь написав так: «За те, що він довів, що мужність може бути такою ж «заразною», як і страх, за те, що спонукав людей і цілі народи об’єднатися в боротьбі за свободу, за те, що нагадує світові про крихкість демократії і миру – Володимир Зеленський та Дух України перемагають у номінації «Людина року 2022» за версією TIME». Президент США Джо Байден привітав Володимира Зеленського з цим званням під час нещодавнього візиту глави української держави до Вашингтона.

Інтерв’ю транслюватиметься на YouTube-каналі Українського дому в Давосі.

Зареєструватися для участі у цьому заході з обмеженою кількістю місць та дізнатися більше про Український дім у Давосі, який прийматиме гостей з понеділка, 16 січня, з 17:00 за центральноєвропейським часом, до четверга, 19 січня, до 22:00 за центральноєвропейським часом, можна за посиланням: www.ukrainehousedavos.com.

Слідкуйте за цією подією в соцмережах:

Twitter: @UKRHouseDavos

Facebook: @ukrainehousedavos

Instagram: @Ukraine.House.Davos

LinkedIn: UkraineHouseDavos

YouTube: ukrainehousedavos

Hashtags: #UkraineHouseDavos

Контактна особа для ЗМІ: 

Нікіта Бернарді, [email protected] або  [email protected]

ПРО УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ У ДАВОСІ

Роботу Українського дому в Давосі координує новий виконавчий директор Уляна Хром’як, а співорганізаторами є Western NIS Enterprise Fund, Фонд Віктора Пінчука та Horizon Capital. До складу Організаційного комітету Українського дому в Давосі входять чотири жінки, зусиллями яких цей захід буде втілено в життя: Ярослава Джонсон,  президент та головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund; Світлана Гриценко, член правління Фонду Віктора Пінчука; Олена Кошарна, партнер-засновник та головний виконавчий директор Horizon Capital; Уляна Хром’як, виконавчий директор Українського дому в Давосі.

ПРО ЖУРНАЛ TIME 

TIME – це 99-річний глобальний медіа-бренд, який охоплює сукупну аудиторію в понад 100 мільйонів читачів по всьому світу завдяки своєму культовому журналу та цифровим платформам. Маючи ексклюзивний доступ до найвпливовіших персон, довіру читачів і партнерів по всьому світу та унікальний потенціал для консолідації, місія TIME полягає в тому, щоб розповісти про людей та ідеї, які формують і покращують наш світ. Сьогодні до складу TIME також входять: відзначений премією Emmy Award® кіно- і телепідрозділ TIME Studios; суттєво розширений бізнес інтерактивних заходів та живих трансляцій, який виріс із потужних франшиз TIME100 і Person of the Year; провідний у своєму секторі підрозділ web3; відзначена численними нагородами студія брендованого контенту; платформа для створення веб-сайтів TIME Sites; платформа сталого розвитку та охорони довкілля TIME CO2 та багато інших.

You may also like

Comments are closed.