З моменту запуску сервісу програмного реєстратора розрахункових операцiй (ПРРО) ПриватБанку, українські підприємці вже провели через “Касу” понад 3 млн фіскальних операцій на суму майже 1 млрд грн. Як повідомив керівник напрямку Торгового Еквайрингу ПриватБанку Сергій Макаренко, на сьогодні в системі зареєстровано більше ніж  4 тисяч підприємців та понад 5 тисяч ПРРО. 

“Найкраща підтримка підприємців та малого бізнесу – це зручні цифрові сервіси ПриватБанку, які дозволяють підприємцям працювати та розвивати бізнес, не відволікаючись на зайву бюрократію, – відзначає Сергій Макаренко.  – Екосистема еквайрингу ПриватБанку розвивається як універсальний сервіс, незамінний для малого бізнесу”.

Програмний касовий апарат на платіжних POS-терміналах ПриватБанку “Каса” – дозволяє просто підключити та використовувати POS-термінали банку як програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО). Додаток “Каса” вбудований у POS-термінал та виконує функцію касового апарата – продаж товарів, оформлення інкасації, внесення до каси готівки для розміну та інше. 

Онлайн-кабінет сервісу “Каса” дає можливість онлайн реєструвати торгові точки, касирів та каси, не відвідуючи податкову службу. Крім того, користувачі сервісу зможуть стежити за продажами, вносити товари й послуги у довідник.

Вартість сервісу «Каса» врахована до тарифу з еквайрингу. Для підключення до сервісу необхідно бути клієнтом ПриватБанку та згідно з інструкцією зареєструватися в особистому кабінеті. Після реєстрації банк установить POS-термінал із додатком «Каса».

You may also like

Новини компаній

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла ...

Comments are closed.