RETN, провідний міжнародний постачальник мережевих послуг, оголосив про завершення другого етапу будівництва кільця від Будапешта до Софії через Румунію, досягнувши 100% мережевої диверсифікації між цими містами. Новий маршрут, Будапешт BIX — Тімішоара — Софія Equinix SO2, має загальну протяжність 1080 кілометрів і доповнює перший етап маршруту Будапешт Dataplex — Белград — Софія Telepoint, про запуск якого було оголошено в жовтні минулого року.

Обидва маршрути закінчуються в різних дата-центрах на обох кінцях: BIX і Dataplex в Будапешті, а Equinix і Telepoint в Софії. RETN використовує обладнання Infinera останнього покоління як для ліній, так і для транспондерів. Також компанія оновила своє IP/MPLS обладнання в Белграді та Софії на Juniper MX10008, пропонуючи швидший час доставки та пропускну здатність до 400 Гбіт/с для всіх послуг RETN.

Різноманітність маршрутів дозволяє RETN швидко надавати клієнтам нову пропускну здатність за допомогою новітнього обладнання, забезпечувати міжміський інтернет-трафік в інші регіони без регенерації в Будапешті, а також захищати послуги в разі обриву волокна за допомогою новітніх технологій.

“Завершивши будівництво цього нового маршруту, RETN пропонує клієнтам послуги пропускної здатності 1-го рівня останнього покоління, включаючи 400 Гбіт/с, з високою доступністю і 100% різноманітністю волоконно-оптичних маршрутів. Це принесе велику користь організаціям і підприємствам у регіоні, даючи їм гарантію високоякісних мережевих послуг та дозволяючи розширювати свою діяльність і розвивати бізнес. RETN прагне і надалі надавати інноваційні рішення для підтримки своїх клієнтів на їхньому шляху до цифрової трансформації” — коментує Тоні О’Салліван, CEO RETN.

Про RETN

RETN є незалежним євразійським постачальником послуг IP-транзиту та корпоративного зв’язку з унікальними ресурсами для з’єднання Європи та Азії. Відмінними рисами мережі RETN є власна міжнародна оптоволоконна мережа довжиною 132 000 км із близько 865+ точками присутності, що працює на обладнанні провідних виробників, таких як Infinera, Juniper і Ciena.

Унікальне технічне рішення RETN для з’єднання Європи та Азії побудовано на власній однорідній мережевій платформі DWDM та IP/MPLS і широко розгалужених наземних маршрутах, що проходять через Західну і Східну Європу до кордону з Китаєм і далі в Південно-Східну Азію. RETN пропонує широкий спектр послуг підключення, таких як IP-транзит, Ethernet і VPN, пропускна здатність, послуги пірінгу з основними IXP, колокація та хмарне підключення.

RETN надає телекомунікаційні послуги по всій своїй євразійській мережі з оперативними термінами виконання, найкращим часом безвідмовної роботи в галузі та кількома рівнями резервування для своїх 1700 клієнтів.

Про RETN Україна

ТОВ «RETN» входить до міжнародної групи компаній RETN, провідного міжнародного провайдера телекомунікаційних послуг в Євразійському регіоні. В Україні ТОВ «RETN» більше ніж 10 років є провайдером послуг передачі даних для представників металургійного, енергетичного, банківського та IT-бізнесу, а також компанія є надійним партнером провідних українських телекомунікаційних операторів і провайдерів.

Для отримання додаткової інформації про RETN та послуги компанії відвідайте вебсайт www.retn.net.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк випускає спеціальні картки для отримання державних коштів на оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки

1 червня ПриватБанк приєднався до експериментального державного проекту єОздоровлення – монетизації послуг на оздоровлення та ...

Comments are closed.